Кодекс корпоративної етики

Шановні колеги!

Ви працюєте в компанії, яка є одним з лідерів на ринку праці і куди прагнуть потрапити багато перспективних претендентів. Ми продаємо якісне паливо, а це стратегічний ресурс, завдяки якому забезпечується життєдіяльність транспортної, виробничої, сільськогосподарської галузі і багатьох інших сфер економіки. Від якості нашої роботи залежить їх стабільність і розвиток.

Що сприяє закріпленню позитивної репутації компанії? Це високий рівень професіоналізму співробітників, вимогливість до себе, чесність і порядність у відношенні до партнерів і клієнтів. Ми завжди прагнемо бути лідерами, новаторами у всьому, бачити перспективу і працювати на результат. Наша команда об'єднує найкращих фахівців в сфері обслуговування, менеджменту і різних областей знань.

Даний документ закріплює положення і моральні принципи, які об'єднують співробітників «Параллель» і повинні служити орієнтиром для всіх, хто прагне працювати в нашій компанії. Нехай цей Кодекс стане для вас моральним барометром і радником в різноманітних життєвих ситуаціях, які супроводжують робочий процес. Я сподіваюся, що Кодекс не залишиться тільки зведенням правил на папері. Заглядайте в цей документ для довідки, для натхнення, відкривайте простори для самовдосконалення.

Я впевнена, що тут описані не просто абстрактні правила - вони вже зараз працюють і актуальні для більшості співробітників компанії. Саме тому я без зайвої скромності скажу, що пишаюся, що працюю в такій команді.

Хочу подякувати кожному, хто з ентузіазмом приходить на роботу і заряджає їм оточуючих. Безумовно, людей, які дотримуються описаних тут правил у повсякденному і робочому житті, чекають довгострокова успішна робота в компанії, кар'єрний розвиток та інші переваги. Нехай та сприятлива робоча атмосфера, яка склалася у нас в колективі, зберігається протягом довгих років. Нехай вона стане запорукою процвітання нашої компанії в цілому і кожного її співробітника зокрема.

Дякую за співпрацю!

З повагою, Світлана Бишова

КОДЕКС КОРПОРАТИВНОЇ ЕТИКИ КОМПАНІЇ ПАРАЛЛЕЛЬ

Лінія довіри

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь