Бишова Світлана В'ячеславівна

Світлана Бишова,генеральний директор

Світлана Бишова у 1990 році з відзнакою закінчила навчання на факультеті «Електронно-обчислювальні машини, прилади та пристрої» Донецького технікуму промислової автоматики. Продовжила навчання в Донецькому національному університеті, де в 2002 році отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій»

Трудову діяльність розпочала у 1990 році і до 2008 року пройшла шлях від інженера-математика до головного бухгалтера.

У лютому 2008 року Світлана Бишова запрошена на роботу в компанію «Параллель» на посаду начальника відділу планування та корпоративних фінансів.

У червні 2010 року призначена директором фінансового департаменту компанії «Параллель».

У 2013 році Світлана Бишова отримала міжнародний диплом МВА і звання «Магістр бізнес-адміністрування» після успішного закінчення навчання в Києво-Могилянській Бізнес Школі за корпоративною програмою «Академія стратегічного лідерства».

16 квітня 2019 року Світлана Бишова призначена на посаду генерального директора компанії «Параллель».

У сферу її обов'язків входить реалізація довгострокової стратегії розвитку компанії, а саме: підвищення вартості бізнесу за рахунок кількісного та якісного розвитку мережі АЗК під брендом «Параллель» у пріоритетних для компанії регіонах – Донецькій, Луганській, Запорізькій і Дніпропетровській областях, розвиток потенціалу компанії як оптового гравця ринку.

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь