Мельниченко Іван Вікторович

Іван Мельниченко директор департаменту роздрібних продажів

Іван Мельниченко в 2007 році закінчив історичний факультет Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. Винниченко, спеціалізація «Правознавство».

Свій трудовий шлях Іван Вікторович розпочав у 2006 році з посади старшого оператора АЗС ПІІ "Лукойл - Україна" ПІІ "Лукойл-Україна".

З 2007 по 2011 роки Іван Мельниченко працював в ЗАТ КБ "ПриватБанк": спочатку спеціалістом з обслуговування фізичних осіб бізнесу «Авто в кредит», менеджером автосалону «АвтоПриват», потім - директором автосалону «Автопланета».

В 2011 році І. Мельниченко працював у ПП «ОККО-Нафтопродукт» на різних посадах - від начальника автозаправного комплексу до дивізійного менеджера Східного дивізіону.

З 27 лютого 2017 року Іван Мельниченко прийнятий на посаду директора департаменту роздрібних продажів компанії «Параллель».

До сфери діяльності департаменту роздрібних продажів входять питання по підвищенню ефективності роботи діючих АЗС та АЗК компанії «Параллель», а також розширення асортименту міні-маркетів ZZZip!!

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь