Новосельський Леонід Олександрович

Леонід Новосельський директор департаменту закупівель та оптових продажів

Леонід Новосельський у 2007 році пройшов навчання за корпоративною програмою MBA в Києво-Могилянській Бізнес Школі.

У 2011 році отримав освіту у Донецькому економіко-гуманітарному інституті (ДЕГІ) за спеціальністю «Міжнародна економіка». У 2014 році отримав другу вищу освіту в Національній металургійній академії України (НМАУ) за спеціальністю «Менеджмент», а в 2015 році отримав диплом в Київському політехнічному інституті (КПІ) за спеціальністю «Маркетинг».

Леонід Олександрович має великий досвід роботи в комерційній діяльності. До приходу в «Параллель» обіймав керівні посади в компаніях: ДТЕК Дніпрообленерго (керівник департаменту з управління продажами і маркетингом), ГІР-ІНТЕРНЕШНЛ (директор департаменту продажів), Фабрика «Софас» (виконавчий директор), член ради директорів Групи Компаній «АВІТО».

З 13 березня 2017 року Леонід Новосельський прийнятий на посаду директора департаменту закупівель і оптових продажів компанії «Параллель».

До сфери діяльності департаменту закупівель і оптових продажів компанії «Параллель» входить ефективне управління процесом закупівель світлих і темних нафтопродуктів, а також розвиток оптового напрямку продажів.

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь