Сухова Наталія Володимирівна

Наталія Сухова директор департаменту управління персоналом

Наталія Сухова отримала дві вищі освіти: Слов'янський державний педагогічний університет за спеціальністю «Психологія», кваліфікація «Психолог» (2004 р.) і Донецький національний політехнічний університет за спеціальністю «Менеджмент організацій», кваліфікація «Менеджер-економіст»

До приходу в компанію «Параллель» Наталія 9 років пропрацювала в групі компаній ДТЕК на управлінських посадах Департаменту з управління персоналом генерації електроенергії Дирекції з управління персоналом ТОВ «ДТЕК Енерго» і ТОВ «ДТЕК».

Постійний професійний розвиток і значний управлінський досвід дозволили Наталії брати участь в розробці і впровадженні більш 20 стратегічних проектів на підприємствах групи ДТЕК.

Також в різні роки Наталія Володимирівна працювала на інших підприємствах групи СКМ: ТОВ «Український ритейл» і ДК «Аптечний холдинг».

У 2010 році Сухова Н. В. отримала сертифікат внутрішнього тренера компанії ДТЕК, за поточні роки провела понад 100 тренінгів у напрямку управління персоналом і стандартизації бізнес-процесів, також брала активну участь в різних навчальних програмах і програмах розвитку Академії ДТЕК.

З 2016 року Наталія є учасником програми «Енергія знань» Академії ДТЕК (MBI, Києво-Могилянської Бізнес Школи). Має міжнародні сертифікати PPI за методикою Thomas (JANSEN), Master Coach Ukraine.

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь