Наші нагороди

ВААІД визнала «Параллель» паливною компанією

"Параллель" - паливна компанія року за результатами всеукраїнського рейтингу ВААІД

22 травня 2013 року компанія «Параллель» визнана Паливною компанією року в рейтингу Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів. Рейтинг проводився на основі опитування автоімпортерів, автодилерів, автовиробників, автожурналістів, експертів авторинку, які оцінювали номінантів за строго зазначеним критеріям, головний з яких - ступінь впливу дій компанії на розвиток автомобільної і суміжних галузей в Україні.

Кубок Лиманів для компанії «Параллель»

22 жовтня 2012 року відбувся п'ятий етап відкритої національної гоночної серії з міні-ралі «Кубок Лиманів» - ралі Донбас. Компанія «Параллель», яка виступила офіційним паливним партнером заходу, була відзначена пам'ятним кубком.

Кубок Лиманів для компанії «Параллель»

Лабораторія нафтопродуктів компанії «Параллель» увійшла до сотні кращих товарів і послуг України в 2012 році

У жовтні 2012 року лабораторія нафтопродуктів компанії «Параллель» була удостоєна звання переможця загальнодержавного етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів україни» в номінації «Роботи і послуги».

Лабораторія нафтопродуктів компанії «Параллель» стала переможцем конкурсу «100 кращих товарів України»

«Параллель» стала лауреатом національного етапу Всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України»

Мережа АЗК під ТМ «Параллель» стала лауреатом національного етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) - «100 кращих товарів України» в 2012 році в Луганській області серед великих підприємств в номінації «Роботи і послуги».

За підсумками експертної оцінки компанія «Параллель» показала високі результати за багатьма критеріями, серед яких контроль якості продукції та послуг, відповідність якості всім державним нормам, безпека праці, екологічність і турбота про довкілля та інші.

«Параллель» стала лауреатом національного етапу Всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України»

Компанія «Параллель» стала призером конкурсу «Краще корпоративне медіа України 2011»

4 листопада 2011 року в м. Київі відбулося урочисте підведення підсумків конкурсу «Краще корпоративне медіа України 2011".

Компанія «Параллель» зайняла переможні місця у двох номінаціях: "Корпоративна листівка" і "Корпоративна газета для співробітників". На конкурс компанія висунула корпоративну листівку «З професійним святом», яка розроблена для поздоровлення партнерів і великих клієнтів компанії. Листівка зайняла друге місце в трійці лідерів.

II місце - корпоративна листівка «З професійним святом»

Газета для співробітників Parallel and PEOPLE стала бронзовим призером у своїй номінації. Газета випускається з 2008 року періодичністю 1 раз на місяць.

III місце - газета для співробітників Parallel and PEOPLE;

На конкурсі особливими дипломами були відзначені корпоративний сайт компанії «Параллель» www.parallel.ua - за інновації, зручність навігації, лаконічність і дизайн "на межі пристойності".

спеціальний диплом - корпоративний сайт компанії «Паралель» www.parallel.ua

а також корпоративний календар на 2011 рік "Єдина команда - єдині принципи" - за формування і зміцнення цінностей бренда, стиль і професійне виконання.

спеціальний диплом - корпоративний календар на 2011 рік "Єдина команда - єдині принципи"

Компанії «Параллель» присвоїли звання «Підприємство року - 2010»

24 червня 2011 компанії «Параллель» було присвоєно призове 3-є місце і звання «Підприємство року - 2010» за досягнення переваги над конкурентами серед 350 000 підприємств Україні в КВЕД 51.51.0 «Оптова торгівля паливом» за результатами міжнародного економічного рейтингу «Ліга кращих».

«Ліга кращих» - це комплексна рейтингова програма, що визначає реальних лідерів економіки України виключно за офіційними даними Державного комітету статистики України. Згідно EUROPEAN STANDART RATING (Європейський стандарт рейтингу) проведено ранжування економічних показників і динаміки серед успішних компаній України. З кожної галузі підприємства-лідери входять в «Лігу кращих» 2010 року. Саме ці компанії мають ексклюзивне право називатися лідерами у своєму виді економічної діяльності і отримати статус «Підприємство року - 2010».

Компанії «Параллель» присвоїли звання «Підприємство року-2010»

Компанія «Параллель» отримала ТВ-премію «Прайм-тайм» від ТРК «Юніон»

ТРК «Юніон», один з найпопулярніших регіональних каналів Донецької області і давній медіапартнер компанії «Параллель» , відзначив своє 10-річчя. На честь першого ювілею канал заснував власну телевізійну премію«Прайм-тайм», яку вручив своїм колегам та партнерам, які зробили вагомий внесок у розвиток регіонального телебачення.

Володарем юніонівського ТЕФІ стала і компанія «Параллель», яка вже довгий час є для каналу одним з найважливіших ньюзмейкерів, завжди готових дати актуальний експертний коментар щодо ситуації на паливному ринку, а також великим рекламодавцем і хорошим другом.

Компанія «Параллель»отримала ТВ-премію «Прайм-тайм» від ТРК «Юніон»

У 2009 році бензин PERFEKT стає фіналістом конкурсу "100 кращих товарів України"!

Бензин PERFEKT став фіналістом конкурсу «100 кращих товарів України»

14 листопада 2008

Бензин PERFEKT став лауреатом конкурсу «100 кращих товарів України»

Бензин Perfekt став лауреатом фінального етапу всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України». Perfekt отримав почесне звання лауреату у номінації «Роботи та послуги, які здійснюються чи надаються у  побутовій та продовольчій сферах». Компанія «Параллель» стала єдиною серед усіх нафтотрейдерів України, хто дійшов до фіналу конкурсу та став призером.

Бензин PERFEKT став лауреатом конкурсу «100 кращих товарів України»

Бензин PERFEKT став лауреатом конкурсу «100 кращих товарів України»

17 березня 2008

В АЗС під ТМ «Параллель» — найкраще архітектурне рішення та  дизайн!

Автозаправний комплекс під ТМ «Параллель» (м. Маріуполь, вул. Голубенка, 1) зайняв I місце у  номінації «Найкраще архітектурне рішення та  дизайн» всеукраїнського конкурсу «Моя заправка-2007».

Автозаправний комплекс включає магазин супутніх товарів Zzzip!!, міні-кафе Latte, портальну автоматичну мийку Racer, автомат для підкачки шин. На АЗС реалізується паливо Perfekt 95, Perfekt 92, A-95 та  дизельне пальне, також діє газова колонка з продажу ЗПБТ (зрідженого газу). Новий фірмовий стандарт оформлення АЗС було розроблено у  2006 році спеціалістами компанії «Параллель», які орієнтувалися на результати досліджень побажань споживачів.

I місце у  номінації «Найкраще архітектурне рішення та  дизайн» всеукраїнського конкурсу «Моя заправка-2007»

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь