Стійкий розвиток

Компанія усвідомлює, що є частиною суспільної та економічної системи регіонів, в яких працює, тому одним зі своїх стратегічних завдань Компанія бачить активну участь у суспільно-економічному житті цих регіонів, спрямовану на поліпшення умов життя населення і розвиток економіки.

Компанія прагне забезпечити гідні умови праці та можливість для розвитку своїм співробітникам, інвестуючи в їх соціальну захищеність (охорону праці, комфортне робоче місце, гарантоване виконання соціальних зобов'язань), а також у професійний розвиток співробітників (реалізацію навчальних програм, створення навчального центру). Також компанія ставить у пріоритет турботу про співробітників, надаючи адресну допомогу співробітникам і членам їх сімей, які опинилися в складній життєвій ситуації.

Компанія вважає фундаментальним завданням своєї діяльності підвищення якості життя населення в регіонах своєї роботи. Компанія пильно контролює якість своїх товарів, а також підтримує програми та проекти, спрямовані на підвищення якості життя жителів України через соціальне партнерство з органами влади, неприбутковими організаціями і місцевими спільнотами.

Компанія усвідомлює свою причетність до екологічної ситуації в регіонах своєї присутності, у зв'язку з цим Компанія прикладає всіх зусиль, щоб зменшити розмір впливу на навколишнє середовище (реалізує паливо, відповідне кращим європейським екологічним стандартам, використовує систему уловлювання парів палива на нафтобазах, здійснює безперервний екологічний контроль ), а також бере участь у вирішенні екологічних проблем у містах своєї присутності, підтримуючи екологічні ініціативи місцевих громад та реалізуючи власні екологічні програми.

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь