Всі учасники програми «КартБланш» отримують більше!

Карта КартБланш
Супер!
А як її отримати?

На що можна обміняти бонуси?

Паливо Сувеніри від компанії «Параллель» Товари у міні-маркетах ZZZIP!!

Послуги автомиючого комплексу ZZZIP!!

Переваги КартБланш

Постійність

Ви постійно накопичуєте стабільний відсоток бонусів, незалежно від літражу, марки палива, виду покупки в міні-маркеті або додаткових послуг. Немає жодних умов чи обмежень для Вас!

Вигода

Повертайте у вигляді бонусів 1,5 коп. в з кожної витраченої гривни і використовуйте їх так, як хочете Ви. У нашій мережі на Вас чекає найширший спектр можливостей - бонусами можна розрахуватися за:

- паливо,

- всі товари в міні-маркеті, крім тютюнових виробів та ваучерів поповнення рахунку мобільного зв'язку,

- послуги автомийки,

- товари з каталога на сайті.

Простота

Забудьте про заповнення довгих анкетних «простирадл», стомлюючу реєстрацію на сайті, докучливий спам, що засмічує Вашу електронну скриньку і смартфон. КартБланш поклопотався про те, щоб Ви могли заповнити коротку анкету прямо на АЗК і вмить стати учасником бонусної програми. Приємна економія доступна з першої покупки!

Прозорість

Механіка програми «КартБланш» дуже проста.

Як накопичувати бонуси?

Кожного разу, роблячи платежі в мережах АЗК під ТМ «Параллель» і «Гефест», а також в мережах партнерів «Донбаснафтопродукт», «Нафтопромторг» та "Ойлтрейд", використовуйте особисту карту КартБланш. При цьому на ваш рахунок нараховуватимуться бонуси за курсом 1,5 бонуса за 1 витрачену гривню – як при оплаті готівкою, так і при використанні банківської карти.

Ваша економія: сума покупки х 1,5 = економія в бонусах (у копійках)

Бонуси не нараховуються:

— при покупці тютюнових виробів;

— при покупці ваучерів поповнення рахунку мобільного зв'язку;

— на акційні товари.

Як витрачати бонуси?

При розрахунку: 100 бонусів = 1 гривна. Для обміну бонусів на товар або послугу звертайтеся до старшого оператора на АЗС.

Додаткові переваги

Станьте учасником ексклюзивних акцій лише для клієнтів програми КартБланш. Наші клієнти вже отримали більше мільйона коштовних дарунків і близько 10 автомобілів преміум-класу. Ставайте переможцем з Вашою картою КартБланш!