ПРЕС-КІТ компанії «Параллель»

Компанія «Параллель» успішно працює на ринку нафтопродуктів з 1995 року. Статутний капітал ТОВ «Параллель-М ЛТД» контролює компанія Parallel Nafta LTD, яка входить до складу SCM.

Станом на травень 2019 року:

  • 60 АЗК та АЗС, на яких реалізується паливо від компанії «Параллель», в т.ч. на 44 АЗК під ТМ "Параллель"
  • 44 міні-маркета
  • 4 портальних мийки
  • 1 стаціонарна лабораторія якості
  • 2 мобільні лабораторії якості

Компанія є офіційним постачальником палива марки Perfekt.

«Параллель» пропонує клієнтам європальне нового покоління Perfekt 92, Perfekt 95, Perfekt 98, Perfekt Diesel. Паливо Perfekt розроблено у співпраці з німецьким хімічним концерном BASF AG і відповідає європейським стандартам EN 228:2004, EN590: 2004, директивам ЄС 98/70/ЕС і 2003/17/ЕС.

Компанія «Параллель» також є крупним оптовим постачальником нафтопродуктів з великим стажем та гарною репутацією. Компанія «Параллель» пропонує до реалізації усі основні види світлих та темних нафтопродуктів та мастильних матеріалів від провідних українських та закордонних виробників.

Політика європейської якості компанії «Параллель»

У своїй роботі ми опираємося на міжнародні принципи менеджменту та цивілізованого ведення бізнесу: легальність, відкритість, високий професійний рівень.

У травні 2003р. компанія «Параллель» пройшла сертифікацію системи менеджменту якості міжнародному стандарту ISO-9001, поставивши свій бізнес на один рівень з EXXON, BP, SHELL, ELF і іншими нафтовими гігантами. Ця сертифікація показала орієнтованість компанії «Параллель» на інтереси клієнта, діяльність компанії гарантує якість товару і послуг та постійно вдосконалюється.

- Якість палива та його контроль

Ми пропонуємо тільки кращий набір палива, отримуючи його безпосередньо від виробників;

Компанія пропонує паливо під власною ТМ Perfekt, яке розроблено у співпраці з німецьким хімічним концерном BASF AG. Основним постачальником палива для компанії "Параллель" є литовський концерн Orlen Лєтува / Мажейкю Нафта /.

Perfekt відповідає європейським стандартам EN 228:2004, EN590: 2004, директивам ЄС 98/70/ЕС і 2003/17/ЕС.

Експерти «Параллелі» в постійному режимі контролюють якість палива на всіх нафтобазах і АЗС. Технічне обладнання власних лабораторій нафтопродуктів дозволяють забезпечити спеціалізований контроль якості палива, аналогічний європейському. Більше 40 вимірювальних пристроїв проводять оцінку якості бензину, дизельного палива, масел та гасу. Лабораторії також контролюють рівень допустимої концентрації бензину і дизельного палива в атмосферному повітрі. Якість бензину оцінюється за 16 різними показниками, дизельного палива - за 17 показниками. 4 травня 2007 лабораторія контролю якості компанії «Параллель» стала фіналістом IV Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 найкращих товарів України» у категорії «Лабораторні послуги з перевірки нафтопродуктів», що підтвердило високу репутацію компанії.

- Технічне оснащення

АЗС / АЗК компанії «Параллель» оснащені висококласним устаткуванням від виробників, які зарекомендували себе як світові лідери.

- Сервіс/обслуговування клієнтів

Компанія «Параллель», постійно відслідковуючи споживчі переваги, створює сучасні автозаправні комплекси з розвиненим додатковим сервісом на АЗК: додаються фірмові міні-маркети і автомати з пыдкачки шин.

Кожна точка обслуговування АЗС / АЗК / центр по обслуговуванню корпоративних клієнтів / Карт Бланш-центр/горяча лінія працюють згідно з корпоративними стандартами компанії «Параллель».

Для зручності роздрібних готівкових клієнтів у 2005р. була запроваджена програма лояльності європейського рівня КартБланш, яка з кожним роком набирає популярність, зараз програма діє на АЗС під ТМ «Параллель», «Гефест», та на АЗС партнерів «Донбаснафтопродукт», «Нафтопромторг» та «Ойлтрейд-ЛТД».

Юридична адреса: бул. Шевченко, 71а, м. Запоріжжя, 69091
Фактична адреса: бул. Шевченко, 71а, м. Запоріжжя, 69091
Тел. прес-служби: (93) 53-00-860

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь