Акція «Щодня 500 літрів палива»

С 4 жовтня 2017
до 4 грудня 2017

У золоту осінь - золоті пропозиції від «Параллелі»!

З 4 жовтня по 3 грудня 2017 р. в мережі АЗС «Параллель» діє акція Щодня 500 літрів палива». Беручи участь в цій акції, ви гарантовано отримаєте:

15-й літр бензину або дизпалива в подарунок,

25-й літр газу в подарунок;

А також щоденно у нас розігрується 500 л палива!

Умови акції дуже прості:

- бути учасником або приєднатися до програми КартБланш;

- здійснити одноразову покупку бензину або дизельного палива будь-якої марки об'ємом 14 літрів і більше;

- здійснити одноразову покупку газу об'ємом 24 літра та більше.

Учасники акції, які здійснили акційну заправку бензином або дизельним пальним, отримують 1 літр палива у подарунок за кожні заправлені 14 літрів.

Учасники акції, які здійснили акційну заправку газом, отримують 1 літр палива у подарунок за кожні заправлені 24 літра.

Подарункові літри нараховуються умовно. Інформація про кількість подарункових літрів відображається в касовому чеку учасника акції накопичувально.

Крім віртуально нарахованих бонусів в касовому чеку може відображатися інформація про подарунок -10 літрів палива. Під подарунком «10 літрів палива» слід розуміти нарахування бонусів на карту КартБланш, що еквівалентне вартості 10 літрів палива (за ціною палива, що відображена в чеку учасника акції).

Щодня по всій мережі АЗС «Паралель-М ЛТД» розігрується до 500 л палива.

Як нараховуються подарункові літри:

При накопиченні 5 подарункових літрів учаснику акції на бонусну карту КартБланш автоматично нараховуються бонуси в сумі, що дорівнює вартості 5 літрів заправленого палива за ціною останньої акційної заправки. Інформація про кількість нарахованих бонусів відображається в касовому чеку учасника акції. Після цього нарахування цикл збору подарункових літрів починається заново. Нарахування подарункових літрів у вигляді акції бонуси здійснюється автоматично тільки після накопичення учасником акціі 5 подарункових літрів.

Приклад:

Ви одноразово заправили 20 літрів бензина А-95 Perfekt. За дану заправку отримуєте 1 подарунковий літр, що буде відображено в чеку «Зібрано екв-т 1 л палива». Наступного разу ви одноразово заправили 30 літрів бензину А-95 Euro та отримали ще 2 подарункових літра. Втретє ви заправили ще 28 літрів бензину А-95 Perfekt та отримали ще 2 подарункових літра. У сумі вийшло 5 подарункових літрів, які автоматично переводяться в бонуси та відображаються в чеку в рядку: «Нараховано, бнс:». Кількість нарахованих бонусів еквівалентно вартості 5 літрів 95 Perfekt.

Учаснику акції, який отримав за одноразову заправку більш 5 подарункових літрів, акційні бонуси нараховуються тільки на суму подарункових літрів, що кратна 5. Залишок подарункових літрів, який не був переведений в бонуси, учасник акції зможе побачити в наступному чеку при здійсненні акційною заправки.

В період акції можна збирати необмежену кількість подарункових літрів та отримувати відповідну кількість бонусів.

Використовувати фактично нараховані бонуси можна на паливо, послуги автомийки, товари з каталогу на сайті www.parallel.ua, всі товари в міні-маркеті, крім тютюнових виробів і ваучерів поповнення рахунку мобільного зв'язку.

Акція діє на АЗС під ТМ «Параллель» у містах Донецької області: Бахмут (Артемівськ), Гірник, Костянтинівка, Краматорськ, Покровськ (Красноармійськ), Лиман (Красний Лиман), Курахове, Маріуполь, Новотроїцьке, Святогірськ, Селидове, Слов'янськ; у містах Запорізької області: Василівка та Запоріжжя; у містах Луганської області: Новоайдар, Новопсков, Сєвєродонецьк, Лисичанськ.

УВАГА! Акція не діє на АЗС «Параллелі», що розташовані у м. Павлоград Дніпровської області та Мелітополь Запорізької області.

Подробиці дізнавайтесь за телефоном безкоштовної гарячої лінії: 0-800-50-3333.

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь