Подвійна вигода

С 4 грудня 2017
до 5 березня 2018

Що може бути приємніше покупки, зробленої із вигодою? Вірно! Тільки подвійна вигідна покупка!

І компанія «Параллель» надає своїм клієнтам таку можливість. З 4 грудня 2017 року по 4 березня 2018 року в мережі АЗК «Параллель» і її партнерів діє акція «Подвійна вигода». Беручи участь в ній, кожен Клієнт може отримати знижки на будь-який вид палива.

Умови акції, як завжди, прості:

- бути учасником або приєднатися до програми лояльності «КартБланш»;

- здійснити одноразову покупку бензину будь-якої марки або дизельного палива об'ємом від 15 літрів і більше;

- здійснити одноразову покупку газу об'ємом від 20 літрів і більше.

Виконавши всі умови акції, Ви автоматично стаєте учасником акції і отримуєте знижки. Її розмір відображається в чеку:

- знижка на першу акційну заправку бензином або ДП складе 1 грн /л, а при першій заправці газом - 0,50 грн /л.

- за другу заправку Ви отримуєте першу знижку, помножену на 2, що становить 2 грн /л; відповідно при другій заправці газом знижка складе 1 грн /л.

Отримані знижки нараховуються бонусами на карту «КартБланш» відразу після здійснення кожної акційної заправки. Списання акційних бонусів можливе через 5 хвилин після проведення касової операції.

Клієнти, які беруть участь в акції, не отримують стандартне нарахування бонусів, передбачене правилами програми лояльності «КартБланш».

Акція діє на всіх АЗК, де реалізується паливо від компанії «Параллель», в містах Донецької області: Бахмут (Артемівськ), Волноваха, Гірник, смт Зарічне (смт Кіровськ), Костянтинівка, Краматорськ, с. Красна Поляна, Покровськ (Красноармійськ), Лиман (Червоний Лиман), Курахівка, Маріуполь, смт. Новотроїцьке, сел. Ольгінка, с. Райгородок, Святогірськ, Селідове, Сергіївка, Слов'янськ, с. Старомлинівка, смт. Черкаське; в містах Запорізької області: Василівка, Запоріжжя і Токмак; в містах Луганської області: Новоайдар, Новопсков, Сєвєродонецьк, Щастя і Лисичанськ.

УВАГА! Акція НЕ ДІЄ на АЗК «Параллель», розташованих у м. Павлограді Дніпропетровської області та м. Мелітополі Запорізької області.

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь