Щодня мегаоб’єм 1000 літрів роздаємо

С 5 березня 2018
до 1 травня 2018

«Параллель» любить і вміє дарувати подарунки своїм клієнтам. Причому, у великих обсягах!

Нашим клієнтам так сподобалася недавня акція «Щодня 500 літрів», що ми вирішили провести ще одну, але наймасштабнышу акцію, та збільшили обсяг подарункового палива в 2 рази!

З 5 березня по 30 квітня 2018 року пропонуємо вам взяти участь в акції «Щодня мегаоб’єм 1000 літрів роздаємо». Заправляйтеся 15 літрами бензину або дизпаливом (або 20 літрами газу), пред'явіть карту КартБланш - та шукайте подарункові літри в чеці: 5 або 10 літрів палива. Інформація про подарункових літрах розміщується нижче балансу карти «КартБланш» або нижче індивідуального пропозиції для клієнта «Бонус для вас» (в разі його наявності). Під подарунками «5 літрів палива» і «10 літрів палива» слід розуміти нарахування бонусів на карту «КартБланш» еквівалентну вартості 5 або 10 літрів палива відповідно, за ціною палива, відбитому в чеку клієнта. Перелік подарунків включає до 100 подарунків по 5 л кожний і до 50 подарунків по 10 л кожен щодня.

Акція діє на всіх АЗК, де реалізується паливо «Параллелі»:

у містах Донецької області: Бахмут (Артемівськ), Гірник, Костянтинівка, Краматорськ, Покровськ (Красноармійськ), Лиман (Красний Лиман), Курахове, Маріуполь, Новотроїцьке, Святогірськ, Селидове, Слов'янськ; у містах Запорізької області: Василівка, Запоріжжя та Мелітополь;

у містах Луганської області: Новоайдар, Новопсков, Сєвєродонецьк, Лисичанськ.

у м. Павлоград Дніпровської області.

Подробиці дізнавайтесь за телефоном безкоштовної гарячої лінії: 0-800-50-3333.

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь