10-а кава та хот-дог у подарунок

С 2 квітня 2018
до 30 вересня 2018

Хот-дог або кава, кава або хот-дог? Не мучтеся з вибором! «Параллель» вже найшла рішення та пропонує своїм улюбленим клієнтам - учасникам програми КартБланш – взяти участь у новій акції «10-й хот-дог або кави в подарунок».

З 2 квітня по 30 вересня 2018 року при покупці 9 будь-яких хот-догів або 9 кавових напоїв клієнт отримує 10-й хот-дог (Європейський) або одну порцію кави американо, можна з молоком, за бажанням, у подарунок.

Облік придбаних хот-догів і кавових напоїв, а також інформація про подарунковий хот-дог або подарункову каву відображається в чеку (нижче балансу карти).

Акція діє у всіх міні-маркетах ZZZip!! у містах Донецької області: Бахмут, Гірник, Костянтинівка, Краматорськ, Покровск, Лиман, Курахово, Маріуполь, Новотроїцьке, Святогірськ, Селидове, Слов'янськ; в Луганській області в містах: Лисичанськ, Новоайдар, Новопсков і Сєвєродонецьк; в м. Павлоград Дніпропетровської області; в Запорізькій області в містах: Василівка та Мелітополь, а також у м.Запоріжжя в міні-маркеті при АЗК по просп.Соборному, 3.

Подробиці можна дізнатися за телефоном гарячої лінії 0 800 50 3333 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів).

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь