Шукай букви в чеку - збирай враження!

С 14 травня 2018
до 2 липня 2018

Доведено, що азарт, пошук і подорожі дарують найяскравіші емоції. Компанія «Параллель» поєднала все це в одній чудовій акції - «Шукай букви в чеку», яка триватиме з 14 травня по 1 липня 2018 року. Шукайте літери, складайте з них слова і отримуйте подарунки, які дуже знадобляться в подорожах, відпустці та простих поїздках, а в результаті отримуйте яскраві емоції та враження.

Умови акції дуже прості. Якщо Ви учасник програми лояльності КартБланш, то заправтеся від 15 л бензином або дизпаливом, і від 20 л газу та отримайте миттєвий подарунок в чеку, або збирайте з букв в чеку один з подарунків, зазначених в картці учасника акції.

За кожні 5 літрів будь-якого виду палива в чеку відображається одна буква

В акції розігрується більше 10 тисяч призів.

Серед них є моментальні подарунки: килимок, антиблик, USB-зарядка, омивач скла, ароматизатор, лопатка для вугілля, акумулятор холоду, дзеркало сліпої зони, багажний органайзер, які відображаються відразу ж в чеку після зробленої покупки палива.

Крім моментальних подарунків клієнти можуть зібрати з букв, що випадають в чеку, такі подарунки: батарея, ланчбег, мангал, шторка, фрісбі, сумка, гриль, селфі, каремат, подушка, паливо, автогаз.

Також для учасників акції приготовлені супер-призи: екшенкамери GoPro Hero6 і автохолодильники Сampingaz, 24 л.

Максимальна кількість акційних букв в чеку - 18 знаків. При випаданні букв використовується тільки російський алфавіт. У разі, якщо в чеку відображається моментальний приз, акційна буква в цьому випадку не випадає.

ВАЖЛИВО:

- обмеження на участь клієнта в акції протягом доби відсутні;

- клиєнт маєт право накаплювати акційні чеки протягом всього періоду дії акції, збирати необмежену кількість подарунків згідно умов даної акції;

- всі акційні чеки повинні містити однаковий номер бонусної картки КартБланш;

- заміна подарунків, видача подарунків без обміну на чеки, обмін акційними чеками між клиєнтами, використання чеків з попередніх акцій «Знижки та гаджети від Параллелі» або «Буквальні знижки» заборонені;

- одно, отримане в чеку або зібране, слово гарантує отримання одного відповідного акційного подарунка: клієнт повинен визначитися з вибором подарунка в період дії акції та надати зібрані оригінали чеків на АЗК не пізніше 7 днів з моменту закінчення акції;

- при обміні акційних чеків на подарунок, невикористані літери в чеку анулюються;

- в акції участвують тільки оригінальні касові чеки, копії чеків до участі в акції не приймаються;

- учасники акції погоджуються, що в разі отримання ними акційних подарунків, їх імена та прізвища, фото та відеоматеріали з їх зображенням можуть бути опубліковані і використані в друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, у тому числі і в рекламі без додаткової спеціальної згоди учасника акції, і таке використання жодним чином не оплачується учаснику акції.

Акція діє на всіх АЗК «Параллелі» та ії партнерів в містах Донецької області: Бахмут, Волноваха, Гірник, Зарічне (Кіровськ), Костянтинівка, Краматорськ, Курахове, Лиман, Покровськ, Маріуполь, Новотроїцьке, Святогірськ, Селидове, Слов'янськ; в Луганській області в містах: Лисичанськ, Новоайдар, Новопсков і Сєвєродонецьк; в м. Павлоград Дніпропетровської області; в Запорізькій області в містах: Василівка, Запоріжжя, Мелітополь та Токмак.

Подробиці за телефоном гарячої лінії 0 800 50 3333 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів).

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь