Купон на знижку

З 28 вересня 2018
до 31 грудня 2019

Бажаєте заправляти паливо «Параллели» ще вигідніше? Ми готові надати Вам таку можливість.

Партії щасливих купонів регулярно прибувають до Маріуполя, Бахмута, Сєвєродонецька, Покровська, Краматорська, Костянтинівки, Мелітополя та Запоріжжя, щоб порадувати мешканців міст вигодою на паливо.

Удача може очікувати на Вас біля торгівельних центрів Ваших міст. Будьте уважними!

Отримавши жаданий купон, терміново прямуйте на наші АЗК та скористайтеся ним. Для цього Вам потрібно зробити лише три простих кроки:

1) долучитися до програми лояльності КартБланш, якщо Ви ще не є її учасником;

2) заправити об’єм палива, зазначений на купоні;

3) пред’явити купон на знижку на паливо.

Кожен купон має унікальний штрих-код, зазначений строк дії та надає право на одну заправку автомобіля.

Отримана знижка нараховується бонусами на карту КартБланш одразу після кожної акційної заправки. Списання акційних бонусів можливе через 5 хвилин після проведення касової операції. У разі тимчасової відсутності зв’язку з сервером бонуси нараховуються наступної доби.

УВАГА! Акція діє лише для клієнтів програми лояльності КартБланш, що заправляються готівкою або за допомогою платіжної банківської картки Visa/MasterCard!

Якщо Ви не є учасником програми лояльності КартБланш, то можете приєднатися до неї в будь-який момент на будь-якій з наших АЗК. Для цього потрібно лише заповнити анкету та передати її продавцю-консультанту.

Касовий чек є підтвердженням придбання палива, а також носієм інформації про кількість нарахованих акційних бонусів.

Взявши участь в акції «Купон на знижку», ви НЕ отримуєте стандартне нарахування бонусів, передбачене правилами програми лояльності КартБланш і НЕ отримуєте нарахування бонусів в рамках пропозицій акції «Бонус для клієнта».

Скористатися купоном на знижку Ви можете на будь-якій АЗК «Параллель» та її партнерів в містах та населених пунктах Донецької області: Бахмут, Волноваха, Гірник, Зарічне (Кіровськ), Костянтинівка, Краматорськ, Червона Поляна, Курахово, Лиман, Маріуполь, Новотроїцьке, Ольгінка, Покровськ, Райгородок, Слов'янськ, Святогірськ, Селидове, Сергіївка, Старомлинівка, Черкаське; в Луганській області в містах: Лисичанськ, Новоайдар, Новопсків, Сєвєродонецьк, Передільське; в Запорізькій області в містах: Запоріжжя, Василівка, Мелітополь та Токмак; а також в м.Павлоград Дніпропетровської області.

Подробиці можна дізнатися за телефоном гарячої лінії 0 800 50 3333 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів).

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь