Акція "Три-Три, зiтри!"

С 29 жовтня 2018
до 31 грудня 2018

Скретч-картку зтирай та подарунок миттєво тримай!

З 22 жовтня по 31 грудня 2018 року в мережі АЗК, де «Параллель» реалізує свое паливо, діє акція «Три-три-зітри». Взявши участь в цієї акції, Ви гарантовано отримаєте знижки на паливо, каву, хот-доги, гамбургери, омивачі, подарункові бонуси на свою картку лояльності та інші корисні подарунки.

З повним переліком подарунків можете ознайомитися нижче, а зараз ми розповімо, що ж потрібно зробити, щоб отримати подарунок або знижку:

* заправити одноразово своє авто бензином будь-якої марки або дизельним паливом від 15 літрів, або газом від 20 літрів;

* вибрати будь-яку скретч-картку з боксу, що стоїть у прикасовій зоні міні-маркету,

* стерти захисний шар і дізнатися, який подарунок Вам випав,

* передати скретч-картку продавцеві міні-маркету, щоб він зафіксував назву призу та просканував штрих-код,

* забрати подарунок або скористатися знижкою.

Які подарунки та знижки розігруються в акції?

- скребок;

- трос;

- плед;

- кавовий напій зі знижкою 15% (на Ваш вибір);

- кавовий напій зі знижкою 25% (на Ваш вибір);

- кавовий напій зі знижкою 50% (на Ваш вибір);

- хот-дог або бургер зі знижкою 15% (на Ваш вибір);

- хот-дог або бургер зі знижкою 25% (на Ваш вибір);

- хот-дог або бургер зі знижкою 50% (на Ваш вибір);

- омивач скла Parallel.ua зі знижкою 30% (на Ваш вибір);

- знижка на бензин та ДТ - 1 грн.\л або на газ 0,25 грн.\л (бонусами на картку КартБланш);

- знижка на бензин та ДТ – 1,5 грн.\л або на газ 0,50 грн.\л (бонусами на картку КартБланш);

- знижка на бензин та ДТ – 2 грн.\л або на газ 0,75 грн.\л (бонусами на картку КартБланш);

- знижка на бензин та ДТ – 2,5 грн.\л або на газ 1 грн.\л (бонусами на картку КартБланш);

- знижка на бензин та ДТ – 3 грн.\л або на газ 1,25 грн.\л (бонусами на картку КартБланш);

- 1 000 бонусів на картку КартБланш;

- 2 000 бонусів на картку КартБланш;

- 3 000 бонусів на картку КартБланш;

- 4 000 бонусів на картку КартБланш;

- 5 000 бонусів на картку КартБланш.

Отримати подарунки можна різними способами.

Якщо на скретч-картці вказані призи - трос, скребок або плед – подарунок видається на АЗК миттєво.

Якщо на скретч-картці вказана знижка на товари з міні-маркету (омивач, кавовий напій, хот-дог або бургер) – ви можете відразу придбати товар з відповідною знижкою або скористатися пропозицією протягом доби на будь-якій зручній для вас АЗК. Для цього вам буде достатньо пред'явити тільки свою картку КартБланш.

Хот-дог, бургер або кавовий напій зі знижкою ви кофейный напиток по скидке ви обираєте на свій смак, але із запропонованого на даній АЗК асортименту. Знижки на омивач діють тільки на омивач власної торгової марки Parallel.ua будь-якого об’єму.

Якщо на скретч-картці вказана зкидка на паливо або подарункові бонуси – ці призи ви отримуєте у вигляді бонусів на картку КартБланш. Списання акційних бонусі можливо через 5 хвилин після проведення касової операції.

У разі тимчасової відсутності зв'язку з сервером після сканування штрих-коду зі скретч-карти зі знижкою на паливо або подарункові бонуси, бонуси будуть нараховані на картку лояльності КартБланш при наступній заправці.

У разі тимчасової відсутності зв'язку з сервером після сканування штрих-коду зі скретч-карти зі знижкою на товари в мини-маркеті, знижка буде врахована тільки наступної доби.

УВАГА! Акція діє тільки для клієнтів програми лояльності КартБланш, що заправляються за готівковий розрахунок або за допомогою платіжної банківської картки Visa/MasterCard!

Якщо Ви не є учасником програми лояльності КартБланш, то можете приєднатися до неї в будь-який момент на будь-який з наших АЗК. Для цього буде потрібно лише заповнити анкету і передати її продавцю-консультанту.

Касовий чек є підтвердженням придбання палива і дає можливість брати участь в акції і отримати скретч-картку на АЗК, де було придбано товар. Один касовий чек від 15 літрів і більше будь-якої марки бензину або дизельного палива і від 20 літрів і більше газу відповідає одній скретч-картці. Розбивати чек на касі при одноразовому відпуску товарів на кілька чеків ЗАБОРОНЕНО.

Одна скретч-картка дає право на придбання одного товару зі знижкою. Обмежень на участь в акції протягом доби немає.

Взявши участь в акції «Три-три-зітри», Ви не зможете бути учасником акції «Купон на знижку» http://parallel.ua/press/actions/286/. Вам треба визначитися, у якій акції Ви бажаєте взяти участь.

Знижки на акційні товари (кава, хот-доги, бургери – акція «Вигідно за бонуси» http://parallel.ua/press/actions/284/ або акція в міні-маркетах http://parallel.ua/press/actions/285/) не сумуються зі знижками на каву, хот-доги і бургери по скретч-картці.

Акція діє на всіх АЗК, де «Параллель», реалізує свое паливо. Це міста Донецької області: Бахмут (Артемівськ), Волноваха, Гірник, Зарічне (Кіровськ Костянтинівка, Краматорськ, Червона Поляна, Покровськ (Красноармійськ), Лиман (Червоний Лиман), Маріуполь, Новотроїцьке, Ольгінка, Раймістечко, Святогірськ, Селидове, Сергіївка, Слов'янськ, Старомлиновка та Черкаське; в Луганскій області в містах: Лисичанськ, Новоайдар, Новопсков, Сєвєродонецьк та Передєльське; в Запорізькій області в містах: Василівка, Запоріжжя, Мелітополь та Токмак; а також в м. Павлоград Дніпропетровської області.

Подробиці можна дізнатися за телефоном гарячої лінії 0 800 50 3333 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів).

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь