Бургер або хот-дог та каву купив – дешевше паливо залив

З 11 березня 2019
до 30 вересня 2019

Бажаєте перекусити смачним хот-догом чи соковитим бургером, випити чашку запашного кавового напою і за це отримати реальну знижку на паливо? На АЗК «Праллель» все можливо! Виконуйте всі умови акції та заправляйте свій автомобіль ще вигідніше.

З 11 березня до 30 вересня 2019 року придбайте акційний набір – будь-який кавовий напій та один хот-дог або бургер, та автоматично отримайте зазначену в чеку знижку на паливо.

На заправку бензином Euro 92, Perfekt 92, Perfekt 95 або дизельним паливом Perfekt Diesel вона складе 1 грн/л, на заправку газом – 0,50 грн/л.

Для того, щоб скористатися цією пропозицією Вам необхідно протягом 14 днів після покупки акційного набору заправити свій автомобіль бензином чи дизельним паливом від 15 літрів або газом від 20 літрів.

Зверніть, будь ласка, увагу, один чек, незалежно від кількості придбанних акційних наборів, надає право на одну заправку автомобіля.

Що стосується акційного набору, ми пропонуємо Вам унікальну можливість самостійно визначити його склад. Головна умова – Ваше замовлення має обов’язково складатися з кавового напою та будь-якого хот-дога або бургера. Переконані, перелік кавових напоїв нікого не залишить байдужим. Тому що в акції беруть участь еспресо, еспресо strong, американо, американо з молоком, американо strong, капучино, капучино strong, лате, лате макіате, марачино, мокачино та гарячий шоколад. Широкий вибір хот-догів задовольнить смак найвибагливіших гурманів: американський, австрійський, європейський, німецький, італійський, кавказький, український, гігантський, мега і навіть вегетаріанський. А, можливо, цього разу Ви не встоїте перед гамбургером, чізбургером, чікенбургером, бургер порком або бургер біфом. Вибір за Вами!

Акційна пропозиція діє для учасників програми лояльності «КартБланш», які заправляються за готівку або за допомогою платіжної банківської картки Visa/MasterCard.

Якщо Ви ще не є учасником програми лояльності «КартБланш», то маєте змогу залучитися до неї в будь-який момент на будь-якій АЗК під ТМ «Параллель». Для цього потрібно лише заповнити анкету та передати її продавцю-консультанту.

За придбання акційного товару Ви отримуєте стандартне нарахування бонусів згідно з правилами програми лояльності «КартБланш». А ось стандартне нарахування бонусів за придбане паливо в рамках цієї акції не передбачене.

Після заправки автомобіля обраним Вами паливом знижка нараховується на Вашу картку «КартБланш» у вигляді бонусів, які можуть додаватися до бонусів, отриманих в рамках акції «Бонус для клієнта». Бонуси не нараховуються у разі заправки паливом за купонами.

Як швидко Ви зможете здійснити списання акційних бонусів? Вже за 5 хвилин після проведення касової операції.

У разі тимчасової відсутності зв’язку з сервером бонуси будуть нараховані наступної доби.

Акція діє на всіх АЗК під ТМ «Параллель» в містах Донецької області: Бахмут, Гірник, Костянтинівка, Краматорськ, Покровськ, Лиман, Курахово, Маріуполь, Новотроїцьке, Святогірськ, Селидове, Слов'янськ; в Луганській області в містах: Лисичанськ, Новоайдар, Новопсков, Передільске і Сєвєродонецьк; в Запорізькій області в містах: Запоріжжя (АЗК на Набережній, просп.Соборний, 3), Василівка і Мелітополь; а також в м.Павлоград Дніпропетровської області за умови наявності товару.

Подробиці за телефоном гарячої лінії 0 800 50 3333 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів).

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь