Акція в міні-маркетах Zzzip!!

З 2 вересня 2019
до 27 жовтня 2019

Зустрічайте осінь разом з АЗК «Параллель»! З 02 вересня по 27 жовтня 2019 року заїжджайте до нас за новим акційними наборами.

Підкресліть ніжний молочний смак лате або вишукані кавові ноти капучино шоколадним батончиком Lion. Вартість будь-якого з наборів – 34, 90 грн.

Заїхали підкріпитися, але складно обрати? Апетитний гамбургер чи ситний чізбургер чудово поєднуються з класичним американо або американо з молоком.

Ми потурбувались про асортимент перекусів для Вас за вигідною ціною – всього 55,90 грн за будь-який із запропонованих наборів.

До уваги власників карт програми лояльності «КартБланш»:

- списання бонусів на акційні набори заборонено;

- придбання акційних наборів не передбачає стандартне нарахування бонусів.

Акція діє на всіх АЗК під ТМ «Параллель» в містах Донецької області: Бахмут, Гірник, Костянтинівка, Краматорськ, Покровськ, Лиман, Курахово, Маріуполь, Новотроїцьке, Святогірськ, Селидове, Слов'янськ; в Луганській області в містах: Лисичанськ, Новоайдар, Новопсков, Передільске і Сєвєродонецьк; в Запорізькій області в містах: Запоріжжя (АЗК на Набережній, пр. Соборний, 3), Василівка і Мелітополь; а також в м.Павлоград Дніпропетровської області за умови наявності товару.

Подробиці за телефоном гарячої лінії 0 800 50 3333 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів).

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь