Зітри! Збери! Залий у бак!

З 18 листопада 2019
до 29 лютого 2020

Просто? Так! Зітри! Збери! Залий у бак! Нова широкоформатна акція у мережі АЗК «Паралель» з 18 листопада до 29 лютого 2020 року.

За кожні заправлені 15 літрів бензину або дизельного палива або 20 літрів газу отримуй скретч-карту з віртуальними літрами в розмірі 0.5, 1, 1.5, 2, 3, або 4 л. А при накопиченні 5 віртуальних літрів отримуй на свою карту лояльності нарахування бонусів в еквіваленті вартості 5 л палива за ціною останньої транзакції.

Для участі в акції необхідно:

1. Заправити одноразово своє авто бензином будь-якої марки або дизельним пальним від 15 літрів або газом від 20 літрів.

2. Вибрати будь-яку скретч-карту з боксу, розташованого в прикасовій зоні міні-маркету, і передати її продавцю-консультанту.

3. Накопичити 5 літрів палива для подальшого отримання в еквіваленті їх вартості бонусів на карту лояльності «КартБланш».

В період акції можна накопичити необмежену кількість віртуальних літрів і отримати відповідну кількість нарахованих бонусів.

Інформація про кількість фактично нарахованих бонусів відображається в чеку накопичувально. Переведення віртуальних літрів в бонуси здійснюється автоматично після накопичення 5 віртуальних літрів палива. При цьому стандартне нарахування бонусів не здійснюється при накопиченні 5 віртуальних літрів палива.

Накопичення віртуальних літрів для бензинів і дизельного палива здійснюється спільно. Накопичення віртуальних літрів для газу здійснюється окремо.

Бонуси, нараховані в рамках даної акції, доступні для списання до 15 березня 2020 року включно.

Пропозиція діє для учасників програми лояльності «КартБланш», які заправляються за готівковий розрахунок або за допомогою платіжної банківської картки Visa / MasterCard.

Немає карти програми лояльності «КартБланш», приєднуйся до неї в будь-який момент на будь-який з АЗС під ТМ «Паралель» або її партнерів. Для цього заповни анкету і передай її продавцю-консультанту.

Вигода за акцією «Зітри! Збери! Залий в бак» не сумується з вигодою за акцією «Купон на знижку» (http://parallel.ua/press/actions/286/) і акції «Сам заправляєш – вигоду більшу маєш».

Акція діє за умови наявності скретч-карт на всіх АЗК і АЗС, де «Паралель» реалізує своє пальне. У Донецькій області в містах: Бахмут, Волноваха, Гірник, Зарічне, Костянтинівка, Краматорськ, Червона Поляна, Покровск, Лиман, Маріуполь, Курахово, Новотроїцьке, Ольгинка, Райгородок, Святогірськ, Селидове, Сергіївка, Слов'янськ, Старомлинівка і Черкаське; в Луганській області в містах: Лисичанськ, Новоайдар, Новопсков, Сєвєродонецьк та Передільське; в Запорізькій області в містах: Василівка, Запоріжжя, Мелітополь та Токмак; а також в м Павлоград Дніпропетровської області.

Подробиці акції за телефоном гарячої лінії 0 800 50 3333 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів).

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь