Акція в міні-маркетах Zzzip!!

З 20 липня 2020
до 30 серпня 2020

Спекотному літу - гарячі знижки! «Параллель» підготувала для своїх клієнтів найвигідніші пропозиції, які будуть діяти з 20 липня до 30 серпня 2020 р.

Заряджайся енергією - насолодись Американо і батончиком Sniсkers (50 г) за акційною ціною 35,90 грн. Потрібен серйозніший перекус? Бери Чізбургер і пляшечку Pepsi (0,5 л) за 52,00 грн.

І, звичайно, не забудь про засоби гігієни: антисептичний гель для рук «GO Health» (45 мл) і вологі серветки Soho (15 шт) за ціною набору 49,90 грн.

А після спекотного літнього дня саме те - освіжитися вдома прохолодним нефільтрованим пивом з повністю натуральним складом! Ще крутіше, коли, купуючи пиво «Жашківський кабан» (Лагер) (0,5 л) або «Жашківський кабан» (Світлий ель) (0,5 л), отримуєш знижку 50% на другу одиницю.

Пропозиція діє тільки при купівлі товарів готівкою або за допомогою платіжної банківської картки Visa / MasterCard.

Акція діє за наявності товару в Донецькій області: Бахмут, Гірник, Костянтинівка, Краматорськ, Покровськ, Лиман, Маріуполь, Курахово, Новотроїцьке, Святогірськ, Селидове, Слов'янськ; у Луганській області: Лисичанськ, Новоайдар, Новопсков, Сєвєродонецьк та Передільське; в Запорізькій області у містах: Запоріжжя, Мелітополь; а також у м. Павлоград Дніпропетровської області.

Подробиці акції за телефоном контакт-центру 0 800 50 3333 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів).

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь