Відкрилися 2 АЗК під ТМ «Параллель» в Лисичанську


03 вересня 2012

У м. Лисичанську Луганської області після ребрендингу почали роботу два АЗК під тм «Паралель». Заправні комплекси розташовані за адресою: вул. Малиновського, 34 і вул. Червона, 2, і знаходяться в операційному управлінні компанії «Нефтепромторг», яка використовує ТМ «Параллель» у рамках відповідного договору.

Автозаправні комплекси оснащені сучасним паливороздаточним обладнанням, системами контролю точності наливу, до продажу представлені фірмові види палива Perfekt 92, Perfekt 95, Perfekt Дизель, а також небрендированное паливо європейської якості А-95 euro. На території всіх АЗК під ТМ «Параллель», у тому числі нововиявлених, працюють міні-маркети під ТМ Zzzip!!, в яких клієнти можуть придбати свіжі продукти харчування, автоаксесуари, супутні товари. Тут же можна замовити фірмовий кави «лате» і перекусити.

Як і на всіх інших автозаправних комплексах мережі під ТМ «Параллель», на нових АЗК діє програма лояльності для роздрібних клієнтів «КартБланш», учасники якої мають можливість накопичувати бонуси і обмінювати їх на товари і послуги мережі, отримувати подарунки і додаткові привілеї від ТМ «Паралель». Програма діє в мережі АЗК під ТМ «Паралель» і на АЗК PitStop, «Донбаснафтопродукт» і «Нефтепромторг».

Інформацію про діючі акції та відповіді на інші питання завжди можна дізнатися за телефоном цілодобової гарячої лінії компанії «Паралель»: 0 800 50 3333 або 050 326 80 56.

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь