Мережа АЗК під ТМ «Параллель» поповнилася ще 3 заправками в Луганській області


06 вересня 2012

У Луганській області почали роботу три нових автозаправних комплекси під ТМ «Параллель». Таким чином, під брендом «Параллель» на сьогодні працюють вже 112 АЗК.

Комплекси, що знаходяться в операційному управлінні компанії «Нефтепромторг», яка використовує ТМ «Параллель» у рамках договору, розташовані за адресою:

смт. Новопсков, вул. Леніна, 214

смт. Новоайдар, вул. Жовтнева, 64

Слов'яносербський р-н, сел. Металіст, вул. Магістральна, 10

Основним постачальником реалізованого на всіх АЗК під ТМ «Параллель» палива є литовський НПЗ «Орлен Летува», продукти якого відповідають європейським стандартам якості. Брендоване паливо Perfekt містить також багатофункціональну миючу присадку німецького хімічного концерну BASF на повністю синтетичній основі, що забезпечує захист двигуна і дополительную потужність.

На території автозаправних комплексів працюють міні-маркети Zzzip!!, де представлений широкий асортимент продуктів харчування і супутніх товарів. На АЗК до оплати приймаються готівкові кошти, паливні й банківські карти, талони.

Автозаправні комплекси приєдналися до списку заправок, на яких діє програма лояльності для роздрібних клієнтів «КартБланш», яка дозволяє збирати бонуси і обмінювати їх на товари і послуги компанії «Параллель» і її партнерів - «Донбаснафтопродукт» і «Нефтепромторг». Сьогодні бонусна програма діє на 130 заправках Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської областей та АР Крим.

Відповіді на всі питання, у тому числі подробиці діючих акцій від компанії «Параллель», можна дізнатися за телефоном цілодобової гарячої лінії: 0 800 50 3333 або 050 326 80 56.

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь