«КартБланш» розширює межі своїх можливостей


30 жовтня 2012

Компанія «Параллель» завершила оновлення програмного забезпечення для касових вузлів заправних комплексів, внаслідок чого клієнти компанії, які оплачують свої покупки банківською картою, отримали можливість брати участь у програмі лояльності для роздрібних клієнтів «КартБланш». До цього переваги бонусної системи могли оцінити тільки ті, хто оплачував свої покупки готівкою.

«Наші клієнти все частіше стали використовувати пластикові платіжні картки, у зв'язку з чим ми інтегрували дану форму плати в нашу програму лояльності «КартБланш», яка до цього була розрахована тільки на готівковий спосіб платежу. Тепер наші клієнти зможуть отримувати бонуси при оплаті покупок будь-якої платіжної картки будь-якого банку», - прокоментував нововведення начальник відділу розвитку програми лояльності Максим Миклашевський.

Нагадуємо, що діє програма лояльності для роздрібних клієнтів мережі АЗК під ТМ «Параллель», «Гефест » і Pit-Stop, а також АЗС партнерів - «Донбаснафтопродукт» і «Нефтепромторг». Учасники програми отримують євробонуси на свій особистий рахунок при кожній покупці, а також беруть участь у спеціальних акціях з цінними подарунками. Приєднатися до «КартБланш» можна на будь-який із зазначених АЗС, заповнивши анкету у старшого оператора.

Подробиці за телефоном гарячої лінії: 0 800 50 3333 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів).

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь