«Параллель» у 2017 році продовжить постачати свою мережу литовським паливом


25 сiчня 2017

«Параллель» та АТ «Орлен Летува» уклали новий річний контракт на постачання нафтопродуктів в 2017 році. Український нафтотрейдер планує закуповувати у литовського виробника бензин А-95, А-92 та дизельне паливо стандарту євро-5.

У компанії «Параллель» повідомили, що литовські нафтопродукти будуть закуповуватися для стабільного забезпечення роздрібної мережі компанії, а також для реалізації на ринку великим та дрібним оптом, паралельно з якісними нафтопродуктами інших виробників. Нагадаємо, що реалізація палива від компанії «Параллель» здійснюється через мережу АЗС, яка складається з 61 комплексу в 4 регіонах України.

У 2016 році АТ «Орлен Летува» залишалося основним постачальником палива для компанії «Параллель», посівши у загальній структурі закупівель українського оператора частку в 36%. Інші закупівлі припали на нафтопродукти виробництва Республіки Білорусь (19%), України (11%), а також ЄС і СНД.

Основна частина обсягів, придбаних у 2016 році, була поставлена залізничним транспортом. У компанії підкреслили, що даний спосіб поставки залишається найбільш економічно вигідним, з урахуванням територіального розташування активів компанії і відповідає програмі оптимізації логістичних витрат.

«У 2017 році політику закупівель нашої компанії будуть визначати три ключових фактори - це якість нафтопродуктів, ціна та оперативність відвантаження», - підкреслила Олена Хілієнко, генеральний директор компанії «Параллель».

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь