«Параллель» зміцнює команду топ-менеджерів


26 сiчня 2017

Одна з великих паливних компаній України, компанія «Параллель», повідомила про ключові призначення, що відбулися в компанії за останні кілька місяців. Так, команду топ-менеджерів поповнили директор з логістики Ігор Шпірна і директор з персоналу Тетяна Брюханова.

Директор з логістики Ігор Шпірна, який поповнив топ-склад «Параллелі» в 2016 році, до цього керував логістикою в ПАТ «Одеський нафтопереробний завод». Сьогодні в зону його відповідальності входить забезпечення ефективного процесу логістики, в тому числі організація поставок, переміщення та зберігання нафтопродуктів компанії, митне оформлення та відвантаження.

Директор з персоналу Тетяна Брюханова відповідає за розробку і реалізацію стратегії компанії в області управління персоналом. Раніше Тетяна займала аналогічну посаду в компанії ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго», а також працювала на керівних посадах в галузі управління персоналом в різних дистрибуційних і виробничих українських компаніях, де успішно розробила й реалізувала декілько програм, пов'язаних з управлінням і розвитком персоналу.

«Ми плануємо в перспективі декількох років увійти в трійку найбільших оптових постачальників нафтопродуктів на ринку України, і ключовим фактором у досягненні цієї мети, безсумнівно, буде ефективна команда, здатна вирішувати глобальні завдання в непростих умовах», - прокоментувала події Олена Хилієнко, генеральний директор компанії «Параллель».

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь