Поставки палива в наближені до фронту міста повинні залишатися стабільними - Олена Хілієнко


02 лютого 2017

«Параллель» має намір продовжувати стабільні поставки палива в прифронтові регіони України, незважаючи на загострення ситуації та активізацію бойових дій на даних територіях. Так, зараз найбільш близько до території бойових дій розташовані мережі АЗС «Параллель» в Гірнику, Селидовому, Кураховому, Новотроїцькому та Маріуполі. За словами співробітників цих АЗС, останні кілька днів тут зберігалася напружена обстановка, в нічний час повітря здригалося від потужних звуків боїв у прилеглих населених пунктах - Авдіївці, Мар'янці, Єлєновці, Майорську.

«Зараз важливо зберегти функціонування інфраструктури міст та сіл поблизу лінії зіткнення, в тому числі забезпечити стабільність поставок палива, без якого нормальне життя просто неможливе. Поставки продовольства, надання термінової медичної допомоги, виїзд екстрених служб, евакуація жителів – все це прив'язано до палива. Зі свого боку ми зробимо все можливе, щоб поставки палива в наближені до фронту міста залишалися стабільними», - підкреслила події генеральний директор компанії «Параллель» Олена Хілієнко/.

Автозаправні комплекси та міні-маркети «Параллелі» зараз працюють у цілодобовому режимі, постачання палива ведеться в рамках узгоджених графіків, при цьому ситуація посилено моніториться. Маршрути поставок бензину, дизельного палива та скрапленого газу на АЗС і на адресу оптових клієнтів оперативно коректуються з урахуванням поточної обстановки на місцях. У компанії проводяться додаткові інструктажі серед персоналу з метою забезпечення безпеки як працівників, так і клієнтів компанії.

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь