«Параллель» розповіла запоріжцям про можливості працевлаштування в компанії


02 березня 2017

Компанія «Параллель» прийняла участь у міській ярмарці вакансій, яка була організована БФ «Карітас Україна» спільно з ДО «Фонд «Професійний розвиток Запоріжжя». Фахівці департаменту управління персоналом «Параллелі» презентували запоріжцям переваги роботи в компанії та провели консультації з різних питань зайнятості.

Захід пройшов у приміщенні центру EDISON SPACE coworking та зібрав близько 20 представників великих підприємств та організацій обласного центру. Роботодавці продемонстрували претендентам наявні вакансії та кар'єрні можливості. Ярмарок вакансій відвідали більше 400 шукачів різних вікових груп та професій. Роботу шукали не тільки випускники навчальних закладів, але й досвідчені фахівці, серед яких були переселенці з непідконтрольних Україні територій. Багато бажаючих змогли на місці підшукати собі нове місце роботи, заповнити анкети та пройти співбесіду з потенційними роботодавцями. Крім того, в рамках заходу пройшли 6 майстер-класів.

«Ярмарки вакансій – це відмінний майданчик для вирішення кадрових питань та дозволяють нашій компанії ще раз заявити про себе як про порядного та відповідального роботодавця, заповнити існуючі вакансії кваліфікованими працівниками, відкрити нові таланти, а також поповнити базу нашого резервного фонду. Наш стенд користувався популярністю не тільки серед молодих фахівців, але і серед старшого покоління. Багато учасників залишили свої резюме та заповнили анкети претендентів, висловивши бажання працювати на нашому підприємстві. Ми відкриті для всіх активних і досвідчених фахівців», — зазначила Тетяна Брюханова, директор департаменту управління персоналом компанії «Параллель».

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь