Оперативна інформація про роботу АЗС «Параллель» на прифронтових територіях на 11 квітня 2017 року


11 квітня 2017

Бойові дії в зоні збройного конфлікту не припиняються. Як ми вже повідомляли, що поблизу лінії розмежування знаходиться декілька АЗС мережі «Параллель». Це заправки в Гірнику, Кураховому, Маріуполі, Лисичанську, Новотроїцькому та Передельському. Наші колеги, які працюють у ціх населених пунктах, розповіли, як складалася обстановка на місцях у березні 2017 року та у перші 10 днів квітня.

Микола Бінетто, директор групи АЗС з Маріуполя Донецької області:

- У самому Маріуполі в березні було відносно тихо. На нашій АЗС, яка розташована недалеко від Широкіно, гуркіт бойових дій іноді долітал, але канонади не було. Ажіотажу або паніки у людей не спостерігалося. Ми працювали і зараз працюємо в стабільному режимі, поставки палива та товарів для наших магазинів стабільні. Потік клієнтів теж стабільний. Збоїв в електро-, водо - і теплопостачання не спостерігається.

Микола Чумак, директор групи АЗС (Лисичанськ, Сєверодонецьк, Передельське, Новоайдар та Новопсков) Луганської області:

- У березні звуки боїв були виразно чутні в районі двох наших АЗС в Лисичанську. Вони розташовані всього в 20 км від с. Золоте, де проходять бойові дії. Хоча люди вже звикли, ставляться до ситуації з розумінням. Протягом березня і зараз забезпечення паливом та наповнення міні-маркетів у нас безперебійне, логістика працює відмінно!

Анатолій Федоренко, директор групи АЗС (Курахове, Гірник, Селідове, Покровськ Донецької області):

- Минулого місяця особливо було «голосно» в районі Гірника Донецької області, з боку Пісок і Красногорівки. Проте паніки не було, люди вже звикли до обстрілу. У Кураховому, Селідовому та Покровську було спокійніше. Перебої з паливом та іншим забезпеченням немає. На сьогоднішній день стрілянина вщухла, блокпости працюють. Люди теж заспокоїлися, продовжують жити і працювати в колишньому режимі.

Віталій Новіков, директор групи АЗС, куди входить смт.Новотроїцьке Донецької області:

- У березні по ночах було чутно відлуння війни, але все одно було якось далеко. А ось вчора, 10 квітня, з першої до п'ятої години дня, був сильний обстріл. КП «Новотроїцьке» було закрито, трасу перекрили. І всі 50 машин, які стояли на КП перебазувалися перечікувати обстріл на нашу АЗС у Новотроїцькому. Ми змогли всіх бажаючих забезпечити паливом, кавою-чаєм, хот-догами і водою. Сьогодні вже все нормалізувалося.

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь