«Параллель» - у п'ятірці «Репутаційних АКТИВістів»


20 квітня 2017

Компанія «Параллель» увійшла в п'ятірку переможців ІІІ Національного рейтингу управління корпоративною репутацією «Репутаційні АКТИВісти» серед українських компаній, що працюють у сфері виробництва і рітейлу нафтопродуктів. Нагдаємо, що найбільший регіональний нафтотрейдер вже другий рік входить в short list цього рейтингу.

Рейтинг «Репутаційні АКТИВісти» – це спільний проект газети «Бізнес» та Агентства PR-Service. Його мета – визначення вітчизняних компаній, що досягли максимальних успіхів у галузі управління репутацією. Для дотримання максимальної незаангажованості рейтингування до участі в журі проекту були запрошені авторитетні медіа-експерти та аналітики. Відбір номінантів здійснювався за принципом лідерства в профільних галузях, а також за ступенем інтенсивності та якості згадки в ЗМІ. Рейтингування проводилося за п'ятьма критеріями у двох групах номінацій – галузевих та функціональних.

«Що для нас репутація? Відповідь на це питання закладена у гаслі нашої компанії – це Порядність та Якість. Навіть незважаючи на труднощі, що випали на нашу долю в останні три роки, ми залишилися вірні своїм принципам і своїм клієнтам. Й ми раді, що наші прагнення, роботу всього колективу «Параллелі» оцінили експерти та журналісти», - підкреслила Олена Хілієнко, генеральний директор компанії «Параллель»

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь