«Параллель» запустила проект онлайн-страхування автомобілів


21 квітня 2017

Компанія «Параллель» та страхова компанія ВУСО запустили спільний проект з продажу обов'язкових полісів ОСЦПВ («Автоцивілка»). Тепер кожен автомобіліст зможе оформити страховку в онлайн режимі на офіційному сайті нафтотрейдера.

Для того, щоб оформити поліс обов'язкового страхування автотранспорту цивільної відповідальності (ОСЦПВ), потрібно розрахувати його вартість, заповнити анкету та провести оплату. Поліс буде доставлений клієнту в зручний для нього час і місце через 24 години після здійснення замовлення*.

Як відзначають в компанії, у додаткового сервісу є кілька переваг:

- Бонуси на паливо. Нарахування бонусів відбувається на картку лояльності КартБланш в розмірі еквівалентному 10 літрів бензину А-95 або дизельного палива**.

- Подарунок – сервіс технічної допомоги в дорозі. Для клієнтів, які придбали до полісу ОСЦПВ додатковий страховий поліс цивільної відповідальності.

- Безкоштовна доставка страхового полісу ОСЦПВ по всій території України, крім АР Крим і територій, де проходять військові дії.

- Пряме врегулювання – отримання виплат по ОСЦПВ безпосередньо у страховій компанії «ВУСО».

«Наша турбота про клієнтів полягає не тільки у забезпеченні їх якісним паливом та хорошим сервісом. Не менш важлива для нас й безпека наших клієнтів. Саме тому ми спільно з СК ВУСО запустили нову сервісну послугу, яка заощадить час для водіїв та збереже їх життя та здоров'я», - підкреслила Олена Хілієнко, генеральний директор компанії «Параллель».

Розрахувати вартість страхового поліса можна на сайті http://www.parallel.ua/vuso/

* Обробка заявок здійснюється з понеділка по п'ятницю, з 9:00 до 18:00. Вихідні дні – субота і неділя. Якщо Ви заповнили заявку в неробочий час або в вихідний день, то співробітник СК «ВУСО» зв'яжеться з Вами наступного робочого дня.

**Умови не поширюються на Страховиків, які відносяться до категорії Пільговиків у відповідності зі ст. 13.2 Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» від 23.12.2014 р., а також якщо вартість поліса ОСЦПВ («Автоцивілка») становить менш 1 000 грн. Бонуси будуть зараховані на картку лояльності КартБланш протягом 6 робочих днів з дня оплати страхового платежу.

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь