«Параллель» розширює можливості страхування автомобілів


15 травня 2017

Компанія «Параллель» та страхова компанія ВУСО розширили перелік послуг автострахування для клієнтів. З сьогоднішнього дня обов'язковий страховий поліс ОСЦПВ («Автоцивілка») можливо придбати безпосередньо на АЗС нафтотрейдера та його партнерів.

Автомобілістам, які бажають придбати страхові поліси безпосередньо на АЗС, пропонується взяти участь в акції «Застрахуй авто вигідно». В рамках акції автолюбителі зможуть не тільки швидко оформити ОСЦПВ, але й отримати 10% знижку на поліс, яка буде нарахована бонусами на картку лояльності КартБланш.

Нагадаємо, що спільний проект «Параллелі» та СК «ВУСО» з продажу страхових полісів стартував у квітні цього року. Першим кроком стало оформлення «Автоцивілки» в онлайн режимі на сайті нафтотрейдера. Також у компанії повідомляють, що незабаром планується ввести в продаж коробкові страхові продукти, які теж можна буде придбати на АЗС «Параллелі» і її партнерів.

«Наше завдання – максимально задовольнити потреби клієнтів, запропонувати їм широкий спектр послуг, як кажуть «не відходячи від каси». Тому ми вирішили використати кілька варіантів страхування, щоб запезпечити безпеку життя та здоров'я водіїв автотранспортних засобів», - зазначив Христо Іванчев, генеральний директор компанії «Параллель».

Розрахувати вартість страхового полісу - http://www.parallel.ua/vuso/

Щоб дізнатися подробиці щодо оформлення АВТОЦИВІЛКИ безпосередньо на АЗС, достатньо зателефонувати на «гарячу лінію» компанії 0-800-50-3333.

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь