«Параллель» розкриває таланти юних журналістів


06 червня 2017

Компанія «Параллель» є постійним учасником журналістських фестивалів та конкурсів, різних навчальних проектів, які проводяться серед юних кореспондентів. Причому нафтотрейдер не обмежується тільки спонсорством, а й виступає ініціатором творчих проектів.

Понад п'ять років «Параллель» традиційно підтримує фестиваль-конкурс шкільних газет «Юнкорівська майовка» та фестиваль дитячих та молодіжних ЗМІ України в Донбасі «Тисни на RECord!». У цих заходах, які проводяться під патронатом Донецького обласного дитячо-молодіжного центру та Національної телекомпанії України «Донецька регіональна дирекція», щорічно беруть участь понад 100 молодих журналістів та редакторів з різних населених пунктів Донецької області. Тут хлопці та дівчата мають можливість поспілкуватися один з одним, поділитися своїм досвідом і набратися досвіду у своїх старших колег, відвідують творчі зустрічі, майстер-класи, обговорюють проблеми сучасних ЗМІ.

Крім того, «Параллель» допомагає проводити навчальні проекти для юних журналістів. Таким, наприклад, є проект «Медіа-ленд», мета якого - навчання молодих кореспондентів секретам журналістики, розвиток їх комунікаційних навичок в умовах мінливого інформаційного середовища. В ході навчального проекту юні обдарування активно беруть участь в різних тренінгах, в тому числі й таких, де вчать взаємодії журналістів та піарників.

Також паливна компанія ініціює творчі конкурси. Так, в цьому році серед юнкорів Донецької області відбувся конкурс есе. Юним журналістам було запропоновано дві теми - «Заправка майбутнього» та «Як змінять нас соцмережі і Інтернет». Підлітки уявляли, якими будуть АЗС через 10-20 років, визначали причини інтернет-залежності, а також міркували над тим, наскільки сильно впливають соціальні мережі на психіку людини і як, все ж, їх використовувати з користю.

«Юні журналісти - це майбутні лідери думок у нашому суспільстві. Підтримуючи журналістські проекти, ми допомагаємо талановитим хлопцям та дівчаткам самореалізовуватися, зміцнюємо в їх творчих особистостях проактивність та прагнення до вдосконалення», - зазначив генеральний директор компанії «Параллель» Христо Іванчев.

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь