«Параллель» встановила нові термінали,які приймають електронні пенсійні посвідчення


15 серпня 2017

Компанія «Параллель» встановила на cвоїх АЗК нові термінали для прийому оплати банківськими пластиковими картами (БПК). Одна з головних переваг POS-терміналів - апарати приймають до оплати електронні пенсійні посвідчення, якими володіють тимчасово переміщені особи (ТПО).

Ще одна з переваг сучасних терміналів - вони встановлені на спеціальних підставках, які спрямовані до клієнта з комфортним нахилом. Це дає можливість здійснювати оплату в режимі самообслуговування, тобто клієнту не потрібно (як це було раніше) передавати карту касирові для оплати товару або послуги. Тепер клієнт власноруч вставляє карту в термінал, бачить на дисплеї суму чека, вводить код і оплачує своє замовлення.

Нові POS-термінали встановлено вже на 17 АЗК/АЗС «Параллели» в Донецькій, Луганській і Дніпропетровській областях. В основному, це населені пункти, що розташовані поблизу лінії зіткнення - Бахмут, Маріуполь, Краматорськ, Слов'янськ, Новотроїцьке, Лисичанськ та Сєвєродонецьк. Найближчим часом планується встановити сучасні апарати і на АЗС-партнерах.

«Наше головне завдання - надати максимальний комфорт своїм клієнтам. Ми вдосконалюємо якість обслуговування, вводимо нові продукти, пропонуємо додаткові сервіси, проводимо різні акції. Та, звичайно, продаємо якісне паливо», - підкреслив Христо Іванчев, генеральний директор компанії «Параллель».

Відзначимо, що установка POS-терміналів здійснена на підставі договору торгового еквайрингу з ПАТ «Державний ощадний банк України».

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь