«Параллель» встановила ще одну колонку для підкачки шин


23 серпня 2017

Компанія «Параллель» розширює географію безкоштовних послуг. Тепер клієнти, які заправляються на АЗК «Параллелі» у Василівці Запорізької області, можуть скористатися послугою накачування і підкачки шин автомобілів.

Стаціонарна установка RP TOOLS працює від окремого компресора, який оснащено системою очищення повітря від вологи та механічних домішок. Колонка дуже проста в обігу - кожен автомобіліст самостійно може здійснювати підкачування свого автомобіля. Але за бажанням клієнта, підкачування може призвести й оператор АЗК.

«Ми завжди йдемо назустріч бажанням наших клієнтів, і для нас дуже важливо, щоб їх подорожі були максимально комфортними та безпечними. Через наш автозаправний комплекс у Василівці проходить велика кількість клієнтів, які зараз їдуть відпочивати на Азовське узбережжя. І тепер, крім якісного палива, смачної їжі, ароматної кави, товарів у дорогу, безкоштовної мийки стекол і фар, ми готові запропонувати своїм клієнтам ще одну додаткову послугу - підкачування шин», - зазначив Іван Мельниченко, директор департаменту роздрібних продажів компанії «Параллель».

Відзначимо, що безкоштовна послуга з підкачки шин також доступна на АЗК «Параллелі» в Маріуполі та Краматорську. Компанія планує встановити ще 10 нових установок підкачки шин на інших АЗК.

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь