«Параллель» підтримує спортсменів Запоріжжя


06 вересня 2017

Компанія «Параллель» відзначила пам'ятною нагородою одного з переможців запорізького обласного конкурсу «Sport Star-2017». Масштабний захід відбувся в рамках щорічного святкування Дня фізичної культури і спорту за підтримки Запорізької обласної державної адміністрації.

На церемонії нагородження кращих спортсменів, спортивних шкіл, тренерів та організацій зібралися кілька сотень людей. У рамках конкурсу «Sport star 2017» переможців визначили в 14-ти номінаціях за результатами виступів у міжнародних змаганнях в 2016-2017 роках.

«Параллель» відзначила досягнення спортсменки Анни Зарицької, яка стала переможцем номінації «Прорив року». Заслуги Анни незаперечні - вона є капітаном збірної України з баскетболу, заслуженим майстром спорту зі стрітболу, срібною призеркою чемпіонату світу 2016 року і бронзовою призеркою чемпіонату світу 2017 року.

«Наша компанія неодноразово брала участь в проектах, що популяризують здоровий спосіб життя, захоплення спортом та фізичною культурою. Сьогодні ми дуже раді підтримати й запорізьких спортсменів, особливо таку сильну та амбітну дівчину, як Анна Зарицька. Саме такі люди формують майбутнє українського спорту. Але також ми розвиваємо спортивний напрямок й серед співробітників компанії. Наприклад, в цьому році ми вперше провели турнір з міні-футболу серед співробітників «Параллелі», - зазначила після церемонії нагородження Наталя Нікешина, директор департаменту з маркетингу компанії «Параллель».

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь