«Параллель» розпочала продаж нових видів хот-догів


11 вересня 2017

Компанія «Параллель» продовжує радувати своїх клієнтів смачними новинками. У мережі міні-маркетів ZZZip !! в продажу з'явилися нові хот-доги з оригінальними смаками - «Кавказький» та «Італійський». Тепер автомобілісти, що заправляють свої авто на АЗС «Параллелі» в Донецькій та Запорізькій областях, можуть спробувати нові та цікаві поєднання смаків і оцінити їх унікальність.

Загальним інгредієнтом новинок, звичайно ж, є пшенична багетна булочка з отвором. А ось начинки у кожного хот-дога унікальні.

«Кавказький» хот-дог буде до смаку любителям гострих страв, адже його основу складає люля-кебаб терияки (яловичні ковбаски з м'яса грубого помелу з пікантним підкопченим смаком) в поєднанні з соусом аджика.

«Италійський» хот-дог – це більш м'який варіант фаст-фуду. Він представлений вареної сосискою з сиром з ледь помітним присмаком гірчиці. Смак доповнюють відразу два відомих соусу - сирний і томатний.

«З кожним роком все більшої популярності набувають оригінальні хот-доги зі смаками кулінарних регіонів світу. Нашим клієнтам вже припали до смаку американський, європейський, український та австрійські хот-доги. Але ми вирішили урізноманітнити меню наших магазинів стравами італійської та кавказької кухні. Перші продажі вже показали, що наші новинки високо оцінені покупцями», - зазначив Іван Мельниченко, директор департаменту роздрібних продажів компанії «Параллель».

Нові хот-доги можна придбати вже на 10 АЗК компанії в Бахмуті, Кураховому, Краматорську, Костянтинівці, Маріуполі, Мелітополі, Новотроїцькому, Покровську та Слов'янську. Надалі новинки з'являться в меню всіх міні-маркетів ZZZip!!

Відзначимо, що на даний момент «Параллель» продає сім видів хот-догів і п'ять видів бургерів. Крім того, компанія планує розвивати лінійку готових сніданків, обідів, вечерь та десертів.

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь