«Параллель» робить ставку на молодіжні інтернет-ЗМІ


05 жовтня 2017

Компанія «Параллель» вже традиційно стала одним з партнерів фестивалю молодіжних медіа «Жми на RECord!», який пройшов в м.Святогірськ Донецької області.

У 15-му Відкритому фестивалі дитячих та юнацьких ЗМІ «Жми на RECord!» в цьому році взяли участь не тільки представники Донбасу. На зустріч приїхали юні журналісти з інших регіонів України - Полтава, Харків, Київ, Чернівці, Черкаси, Миколаїв та Херсон. Загалом на заході зібралось більш 130 журналістів шкільних та студенцьких медіа, а також їх керівники.

Як завжди, програма фестивалю складася з професійних конкурсів та мастер-класів. «Місія «Жми на RECord!» – бути майданчиком для спілкування та обміну досвід між представниками юнацьких медіа країни. Цьогоріч рівень робіт учасників фестивалю не був аж надто високим, проте це свідчить як раз про необхідність проведення подібних форумів, аби давати юним колегам більше можливостей для професійного спілкування, а відтак, і для покращення власних видань, теле- та радіопередач», - підкреслив Ілля Суздалєв, голова журі фестивалю, секретар Донецької обласної спілки журналістів НСЖУ.

За результатами бліц-конкурсу та виконання домашнього завдання журі визначило переможців фестивалю. Перше місце в номінації «Радіо» посіла редакція «Маріуполь Way». В категорії «Друковані ЗМІ» перемогла газета «Рідна дюжина» (м. Дружківка). Вперше на фестивалі була заснована нова номінація - «Інтернет ЗМІ», яку підтримала компанія «Параллель». Переможцем в цієї номінації стала медіа-група ГО «ЮнПресКлуб» з м.Харків (в складі медіа-групи є сайт та газета «Скрепка»).

«Мы завжди підтримуємо творчі проекти, що орієнтовані на розвиток молоді. Дуже важливо, щоб юні таланти спілкувалися між собою, ділилися своїми ідеями, дізнавалися про нові тенденції своєї майбутньої професії, а також переймали досвід своїх старших колег», - зазначив Христо Іванчев, генеральний директор компанії «Параллель».

Нагадаємо, що фестиваль «Жми на RECord!» проводиться Донецьким обласним дитячо-юнацьким центром вже в 15-й раз. За ці роки в проекті взяли участь більш 1500 юних журналістів України. Компанія «Параллель» підтримує фестиваль вже четвертий рік поспіль.

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь