«Параллель» оновлює парк кавомашин


13 жовтня 2017

Компанія «Параллель» продовжує оновлювати обладнання на своїх об'єктах. Нещодавно ще на 7 АЗК компанії до експлуатації введені сучасні кавомашини Franke (Швейцарія).

Купівля партії нових кавоварок є інвестицією компанії «Параллель» в розвиток каво-послуг. Машини Franke - це компактні високотехнологічні автоматичні кавоварки заливного типу для приготування кави з функцією «преінфьюжн» для додаткової екстракції кавового зерна. Переваги цих кавоварок: повна автоматизація робочих процесів, знижений рівень шуму, можливість установки додаткових модулів. Кавові Franke відрізняються зручністю і простотою приготування кави та напоїв на його основі.

«Кавомашини Franke відмінно зарекомендували себе на ринку кави і на наших АЗК. Рік тому ми встановили перші сім машин на наших АЗК в Бахмуті, Курахово, Краматорську, Маріуполі, Покровське та Василівці. І вони прекрасно впоралися з потоком клієнтів, які з кожним днем підвищують свої вимоги до якості кави. Тепер ще на семи АЗК «Параллелі» з'явилися високотехнологічні кавоварки, і в наступному році ми продовжимо оновлення парку кавоварок», - підкреслив Іван Мельниченко, директор департаменту роздрібних продажів компанії «Параллель».

Нагадаємо, що в мережі АЗК «Параллель» продається кава, склад якої - 100% арабіка. У 2015 році компанія «Параллель» вибрала нового кавового партнера, який постачає каву, зерна якої проходять багатоступеневу сортування і купажування в Італії.

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь