«Параллелевці» дебютували в напівмарафоні, який вперше пройшов в Запоріжжі


10 листопада 2017

Компанія «Параллель» виступила паливним партнером Zaporizhstal Half Marathon 2017, який вперше пройшов в Запоріжжі. У грандіозному спортивному заході також взяли участь і співробітники «Параллелі» на чолі з генеральним директором компанії.

Команда «Параллелі» заявила себе відразу в двох забігах. Генеральний директор Христо Іванчев подолав дистанцію в 5 км, а ще сім співробітників компанії вибрали благодійний забіг на 2 км. Як відзначили «параллелевці», майже всі з них були дебютантами таких спортивних змаганнь. Мало того, багато хто вперше за останні 5 років вийшов на бігову доріжку. Але цей факт не став перешкодою для здійснення благої мети забігу - допомогти 8-річній дівчинці Лізі Авезової, що з народження страждає на ДЦП.

«Мы завжді готові бути партнерами заходів, спрямованих на підтримку здоров'я та спорту. Я сам отримав величезне задоволення від забігу і бачив щасливі обличчя своїх колег та інших бігунів. Ще мене приємно здивувала сердечність городян, які від щирого серця підтримували всіх учасників напівмарафону. Упевнений, що подібні спортивні і мирні заходи об'єднують навколо себе не тільки спортсменів, але й більшу частину незнайомих між собою людей, які за мить стають єдиним цілим»,- підкреслив Христо Іванчев, генеральний директор компанії «Параллель».

ОВідзначимо, що в Zaporizhstal Half Marathon 2017 взяли участь більше 1500 спортсменів з 9 країн світу. На бігові доріжки вийшли люди різних вікових категорій: від 6 до 70 років. Маршрут головної дистанції складав 21,0975 км, також були забіги на 10 км і 5 км. Для новачків та сімей з дітьми був організований забіг на 2 кілометри. Крім цього, організатори заходу - Run Ukraine - паралельно організували безкоштовні дитячі старти.

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь