«Параллель» у 2017 році збільшила оптові продажі на 31%


09 лютого 2018

Компанія «Параллель» у 2017 році (в порівнянні з 2016 роком) збільшила оптові продажі на зовнішньому ринку на 31%.

Основними покупцями оптових партій нафтопродуктів компанії «Параллель» у 2017 році були фермерські господарства, підприємства промислового сектора, а також автомобільні парки. Попитом користувалися три види палива - бензини А-92 і 95. Тут приріст (по відношенню до 2016 року) зріс на 46% і 156%. А продаж дизельного палива збільшився на 23%.

Кількість оптових клієнтів «Параллелі» становить понад 500 підприємств і господарств . У 2017 році активна клієнтська база була збільше ще на 160 нових споживачів палива.

У 2018 році «Параллель» продовжить співпрацю з провідними виробниками якісних нафтопродуктів. Уже подовжені контракти з НПЗ і ресурсодержателямі Європи і країн СНД, в тому числі, з АТ «Орлен Летува» (Литва) і ЗАТ «БНК» (Білорусь). Крім того, «Параллель» не виключає варіант закупівель партій паливного ресурсу і в українських виробників.

«Розвиток оптового сегменту - одне з пріоритетних завдань нашої компанії. У 2017 році «Параллель» стабільно нарощувала продаж у великому і дрібному опті, розширювала клієнтську базу. Все це результат командної роботи менеджерів з оптових продажів і менеджерів по закупівлях, яка була посилена в 2017 році », - зазначив Леонід Новосельський, директор департаменту закупівель і оптових продажів.

Довідка:

Компанія «Параллель» - мережа сучасних автозаправних комплексів під ТМ «Параллель». Паливо компанії «Параллель» сьогодні продається на 60 АЗК і АЗС в Дніпропетровській, Запорізькій областях, і підконтрольною Україні території Донецької і Луганської області. Компанія є одним з найбільших українських постачальників палива великим і дрібним оптом. З жовтня 2012 року є членом Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів. Статутний капітал ТОВ "Паралель-М ЛТД" контролює компанія Parallel Nafta LTD, дочірня компанія Групи СКМ.

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь