«Параллель» у 2017 році збільшила продажі кави і фаст-фуду


01 березня 2018

Компанія «Параллель», окрім продажу нафтопродуктів, активно розвиває непаливний сегмент. За підсумками 2017 року, дохід від продажів супутніх товарів, що реалізуються через мережу міні-маркетів ZZZip !! і АЗК, виріс на 26,1%.

Так, в першому півріччі зростання доходу від непаливних продажів склало 13,3%, а в другому півріччі дохід збільшився майже втричі - до 32,5%. Позитивна динаміка продажів обумовлена низкою факторів: у 2017 році «Параллель» розвивала власне виробництво, було розширено асортимент товарів в міні-маркетах та продукції кафе, а також була переглянута цінова політика.

Хот-доги, гамбургери та кава - в минулому році ця категорія супутніх товарів користувалася найбільшим попитом у клієнтів «Параллелі». Так, частка фаст-фуда і кавових напоїв в виручці від непаливної групи товарів склала 48%. Продажі в цих категоріях зросли на 31,8%. Дохід від продажів фаст-фуду в 2017 році виріс на 52,3%, а дохід від продажів кави зріс на 23,2%.

«Світова практика показує, що розвиток непаливної складової на АЗС дійсно дуже важливо. «Параллель» також приділяє цьому сегменту величезну увагу - ми розширюємо асортимент магазинів, вводимо в меню кафе нові продукти, оновлюємо обладнання, ведемо гнучку цінову політику, покращуємо якість сервісу і пропонуємо додаткові послуги », - зазначив Христо Іванчев, генеральний директор компанії« Параллель ».

Нагадаємо, що в 2017 році «Параллель» розширила лінійку готової їжі. У продаж були введені 8 нових продуктів: бургери, хот-доги, сендвічі та каші. Також було оновлено парк кавоварок і закуплено нове холодильне обладнання. У 2018 році "Параллель» продовжить оновлювати обладнання, вводити нові продукти і послуги.

Довідка:

Компанія «Параллель» - мережа сучасних автозаправних комплексів під ТМ «Параллель». Паливо компанії «Параллель» сьогодні поставляється на 60 АЗК і АЗС в Дніпропетровській, Запорізькій областях, і підконтрольною Україні території Донецької і Луганської області. Компанія є одним з найбільших українських постачальників палива великим і дрібним оптом. З жовтня 2012 року є членом Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів.

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь