«Параллелевці» провели весняне прибирання в рамках акції «Чисте місто»


03 травня 2018

Компанія «Параллель» на протязі багатьох років бере участь у волонтерській акції СКМ «Чисте місто». Регіональні співробітники зазвичай приводять до ладу території, прилеглі до АЗК. Офісні працівники упорядковують сквери і проводять прибирання у парках Запоріжжя.

У цьому році «параллелевці», що працюють в Запоріжжі, вибрали новий об'єкт для прибирання - парк поблизу офісу. Територія парку після затяжної зими вимагала ретельного прибирання. Озброївшись лопатами, граблями, мітлами і пакетами для сміття, співробітники офісу на чолі з генеральним директором компанії за короткий час привели до ладу зелену зону на Набережній. Частина співробітників згрібала старе листя, прибирала поросль, збирала різне сміття. Інша частина «параллелевців» взялася за периметр парку - спочатку вимітали шлак і пісок, що залишився біля краю проїзної частини і потім побілили тротуарні бордюри.

Нагадаємо, що протягом останніх трьох років «Параллель» упорядковували ділянку на бульварі ім.Шевченка, що поблизу офісу компанії. Тут були встановлені зручні лавочки, висаджені хвойні дерева і закладена кленово-ясенова алея.

У регіонах, а це 30 населених пунктах в Донецькій, Луганській Дніпропетровській і Запорізькій областях, теж кипіла робота з прибирання прилеглих територій. Протягом двох тижнів співробітники АЗК білили, фарбували, підмітали, косили траву і зрізали засохлі гілки дерев і чагарників. В цілому, в акції «Чисте місто» взяли близько 300 співробітників «Параллелі».

«Повага до клієнтів починається з доглянутих газонів, чистих вікон, підметених доріжок, побілених тротуарів і порядку на прилеглій до АЗК території. За їх станом можна скласти певну думку про компанію та людей, які в ній працюють. Повага до міста починається зі створення затишку і комфорту за межами свого офісу. Найчастіше одна добра справа набагато важливіше, ніж тисяча правильних слів » - зазначив Христо Іванчев, генеральний директор компанії« Параллель ».

Довідка:

Компанія «Параллель» - мережа сучасних автозаправних комплексів під ТМ «Параллель». Паливо компанії «Параллель» сьогодні продається на 60 АЗК та АЗС у Дніпропетровській, Запорізькій областях, і підконтрольній Україні території Донецької та Луганської області. Компанія є одним з найбільших українських постачальників палива великим та дрібним оптом.

З жовтня 2012 року є членом Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і ділерів.

Статутний капітал ТОВ "Параллель-М ЛТД" контролює компанія Parallel Nafta LTD, дочірня компанія Групи СКМ.

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь