«Запорізькі врата-2018» пройшли за підтримки «Параллелі»


30 травня 2018

Компанія «Параллель» виступила паливним партнером найбільшого фестивалю ретро-автомобілів «Запорозькі врата-2018», який вже в п'ятий раз пройшов у Запоріжжі. А власники найкрасивіших ретро-авто отримали в подарунок фірмове паливо від «Параллелі».

На фестивалі, який тривав два дні, було представлено понад 200 автомобілів із Запоріжжя, Дніпра, Одеси, Полтави та інших міст України. Тут можна було побачити унікальні машини початку і середини 20 століття - «Форди» і «Бюікі», «BMW», «Зими», «Жуки» і багато інших. Реставратори і власники авто- і мототехніки із задоволенням розповідали історії своїх раритетних «ластівок» і дозволяли відвідувачам фотографуватися з ними. Як зазначили організатори заходу, мета виставки - демонстрація авто-ретро руху в Україні, формування інтересу до історії автомобільної техніки і до технічної культури в цілому. Традиційно «Запорізькі врата» відвідує кілька тисяч людей.

«Виставка дуже популярна серед жителів Запорізького регіону. На стадіон, де проходив захід, прийшло дуже багато народу. Була молодь, були сім'ї з дітьми, були і представники старшого покоління. Відвідувачі знайомилися з технікою, цікавилися її характерними рисами й, звичайно ж, фотографувалися на фоні раритетних авто. Окремо варто виділити потужне шоу байкерів », - поділилася враженнями після виставки Ірина Бондаренко, представник департаменту маркетингу компанії« Параллель ».

"Запорізькі врата" можна назвати справжнім святом для всіх людей, які захоплюються тематикою, звичайно ж, власників ретро авто- і мототехніки.

«Завжди приємно те, у що люди вкладають все - кошти, душу, час. Учасники виставки «Запорізькі врата» виглядом своїх ідеальних автомобілів довели, що їх зусилля були варті витрат. За внесок в збереження аутентичності авто, їх ідеальний стан багато власників були нагороджені спеціальними дипломами фестивалю та отримали в подарунок наше фірмове паливо Perfekt 95 », - зазначила Наталія Нікешіна, директор департаменту маркетингу компанії «Параллель».

Довідка:

Компанія «Параллель» - мережа сучасних автозаправних комплексів під ТМ «Параллель». Паливо компанії «Параллель» сьогодні продається на 60 АЗК та АЗС у Дніпропетровській, Запорізькій областях, і підконтрольній Україні території Донецької та Луганської області. Компанія є одним з найбільших українських постачальників палива великим та дрібним оптом.

З жовтня 2012 року є членом Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і ділерів.

Статутний капітал ТОВ "Параллель-М ЛТД" контролює компанія Parallel Nafta LTD, дочірня компанія Групи СКМ.

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь