На АЗК «Параллели» вже продається зимове паливо


27 листопада 2018

В мережі АЗК «Параллель» та ії партнерів в продажу з'явилося сезонне паливо, фракційний склад якого оптимально підходить для зимового періоду. Також «Параллель» пропонує своїм клієнтам супутні товари, необхідні автомобілістам в холодну та сніжну погоду.

Зимове паливо, придатне для безперебійної роботи двигуна при низьких температурах до -27°С та нижче, в мережі «Параллель» представлено лінійкою фірмових бензинів Perfekt 95 та Perfekt 92, а також маркою вітчизняного бензину А-92 євро. Фракційний склад і тиск насичених парів цих бензинів відповідає стандарту ДСТУ 7687:2015. Крім бензинів, «Параллель» пропонує зимове дизпаливо PERFEKT DIESEL, яке здатне зберігати свої робочі властивості при температурі до -25°С і відповідає стандарту ДСТУ 7688:2015.

Для того, щоб зимова дорога була комфортною і безпечною, компанія приготувала для своїх клієнтів супутні товари - фірмові омивачі скла Parallel.ua (лимон), скребки та щітки, буксирувальні троси та прикурювачи, сидіння з обігрівом та набори автомобільних інструментів.

Також кожен клієнт може зігрітися та смачно перекусити в будь-якому з міні-маркетів «Параллелі». Зараз в мережі АЗК компанії діють кілька акцій, в рамках яких за спеціальною ціною можна придбати каву й підібрати до неї будь-який маффин або круасан, або м'ясні палички зі спеціями.

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь