Дитяче талант-шоу в Запоріжжі пройшло за підримки «Параллелі»


11 грудня 2018

Підтримати юні таланти, надати впевненості в собі дітям з непростою долею, а також дозволити виступити їм на одній сцені зі знаменитими музикантами і шоуменами - така мета конкурсу «Гармонія краси-2018», який нещодавно пройшов у Запоріжжі за сприянням «Параллелі».

Головними героями фестивалю краси та талантів ось вже четвертий рік поспіль є вихованці інтернатів, реабілітаційних центрів і прийомних сімей Запоріжжя і Запорізької області. Захід надихає дітей з непростими долями повірити у власні сили, досягти успіху і реалізувати свої мрії.

Конкурсна програма, як завжди, була дуже насиченою та яскравою. Діти демонстрували свою майстерність дефіле та артистичності, представивши образи персонажів знаменитих «Вечорів на хуторі біля Диканьки». Ще один вихід на сцену був представлений футуристичними образами на тему «Всесвіт». Окремим блоком вечора стала демонстрація талантів учасників в спеціальних номерах: танцювальних, вокальних, музичних, театральних. Були серед виступів навіть футбольний фрістайл і поетично-художній перформанс.

Підримати хлопчаків да дівчаток в їх першій появі на великій сцені прийшли популярні запорізькі музиканти і артисти, а також спеціально запрошені «зіркові» гості - знаменита молодіжна група «Open Kids» та ведучі музичного телеканалу М1 Маша Віноградова та Юрій Третяк.

В цьому році журі розширило число номінацій і кількість учасників. Якщо раніше конкурс був орієнтований тільки на дівчаток 6-15 років, то в нинішньому році програму заходу поповнили концертні номери хлопчиків цієї ж вікової категорії. Переможцями конкурсу були визнані юні запорожці - 6-річна Таїсія Онищенко зі школи-інтернату №7 (Міс «Гармонія краси») та 7-річний Михайло Поздін зі школи-інтернату №1 (Містер «Гармонія краси»). Також дітвора з інших соціальних установ міста та області отримали призи в номінаціях «Містер і Міс Фото», «Містер і Міс Елегантність», «Містер і Міс Артистичність», «Містер і Міс Креативність», «Міс Грація» та «Містер Галантність».

«Ми завжди з особливим трепетом ставимося до заходів, де беруть участь діти, життя яких, на жаль, позбавлене батьківської любові та тепла. Таким дітям особливо потрібна допомога відповідальних дорослих, наша людська і матеріальна підтримка, щоб ці дівчатка і хлопчики виросли сильними, впевненими і милосердними», - прокоментував підсумки конкурсу Христо Іванчев, генеральний директор компанії «Параллель».

Організаторами талант-шоу «Гармонія краси-2018» є волонтерська група "AngelS", благодійний фонд «Імпульс.ЮА», служба у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації та служба у справах дітей Запорізької міськради. Паливну підтримку конкурсу щорічно надає компанія «Параллель».

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь