Компанія «Параллель» вітає жінок зі святом весни!


07 березня 2019

Любі жінки!

Компанія «Параллель» вітає Вас зі святом весни, краси й чарівності! Бажаємо Вам щастя, кохання та сонячного настрою! І, звичайно, особисто для Вас ми підготували приємні подарунки.

Кожна жінка, яка здійснить заправку свого автомобіля на АЗС та АЗК «Параллель», отримає шоколадний подарунок та чашку ароматного кавового напою за вибором*: еспресо, американо, американо з молоком, капучино або лате.

Заїжджайте на «Параллель», подарункові набори вже чекають на Вас!

В акції не беруть участь кавові напої: еспресо strong, американо strong, лате макіато, гарячий шоколад, марочино, ягідний чай, чай в асортименті.

*Кількість подарункових наборів обмежена.

Пропозиція діє з 7 березня 2019 року до повної роздачі подарункових наборів на АЗК під ТМ «Параллель» в містах Донецької області: Волноваха, Бахмут (Артемівськ), Гірник, Костянтинівка, Краматорськ, Покровськ (Красноармійськ), Лиман (Красний Лиман), Курахово, Маріуполь, Новотроїцьке, Святогірськ, Селидове, Слов'янськ; в Луганській області в містах: Лисичанськ, Новоайдар, Новопсков, Передільське і Сєвєродонецьк; в Запорізькій області в містах: Запоріжжя, Василівка і Мелітополь; а також в м.Павлоград Дніпропетровської області.

Подробиці за телефоном гарячої лінії 0 800 50 3333 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів).

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь