На «Параллели» почала роботу власна газова служба


19 березня 2019

На початку березня 2019 року розпочато роботу власної газової служби «Параллели». Завдяки професійній підготовці працівників технічного департаменту компанії обслуговування всіх автомобільних газозаправних пунктів (АГЗП) стане якіснішим та надійнішим.

Відкриття газової служби дозволяє компанії здійснити перехід на якісно новий рівень обслуговування всіх АГЗП. Згідно з політикою стійкого розвитку «Параллель» пильно контролює дотримання європейських стандартів якості та безпеки стосовно палива та веде активну роботу з покращення своїх сервісів для клієнтів.

Забезпечать безперебійну роботу служби одинадцять висококваліфікованих спеціалістів із сервісного обслуговування та ремонту, які знаходяться в Запоріжжі та Лисичанську.

«Наша команда досвідчених співробітників продовжує професійно вдосконалюватися та покращувати сервіси для обслуговування клієнтів «Параллели». За три місяці нам вдалося здійснити колосальну роботу зі створення газової служби. Сподіваємось, що наші клієнти з перших днів належним чином оцінять переваги її роботи», – розповідає Сергій Пилипчук, в.о. Директора технічного департаменту.

Довідка:

Компанія «Параллель» - мережа сучасних автозаправних комплексів під ТМ «Параллель». Паливо компанії «Параллель» сьогодні продається на 60 АЗК і АЗС в Дніпропетровській, Запорізькій областях, і підконтрольної Україні території Донецької і Луганської області. Компанія є одним з найбільших українських постачальників палива великим і дрібним оптом.

Статутний капітал ТОВ "Параллель-М ЛТД" контролює компанія Parallel Nafta Limited, дочірня компанія SCM.

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь