Сезон драйва та экстрима відкрито з «Параллелью»


22 березня 2019

В перші дні березня в Запоріжжі на майданчику біля Палацу дитячої та юнацької творчості відбулося відкриття нового автомобільного сезону спілки Drive2. Паливним партнером заходу, в якому взяли участь 50 різних моделей автомобілів, традиційно виступила мережа АЗК «Параллель».

Протягом години учасники демонстрували організаторам та глядачам майстерність водіння, показуючи навички управління автомобілем на межі своїх сил та можливостей техніки.

«Дякуємо мережі АЗК «Параллель» за те, що вже традиційно виступили нашим паливним партнером. Відкриття нового сезону 2019 року минуло в колі наших друзів та однодумців, – говорить Павло Фролов, представник автоспілки Drive2 Запоріжжя. – А попереду у нас заплановано ще багато драйвових та яскравих заходів!»

Нагадаємо, що компанія «Параллель» підтримує розвиток автомобільного руху в усіх містах своєї присутності.

Довідка:

Компанія «Параллель» - мережа сучасних автозаправних комплексів під ТМ «Параллель». Паливо компанії «Параллель» сьогодні продається на 60 АЗК і АЗС в Дніпропетровській, Запорізькій областях, і підконтрольної Україні території Донецької і Луганської області. Компанія є одним з найбільших українських постачальників палива великим і дрібним оптом.

Статутний капітал ТОВ "Параллель-М ЛТД" контролює компанія Parallel Nafta Limited, дочірня компанія SCM.

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь