На «Параллели» відкрито електротехнічну лабораторію


11 квітня 2019

У квітні 2019 року в компанії «Параллель» для підтримання безпечної та безперебійної роботи електрообладнання на АЗС створено власну електротехнічну лабораторію.

Технічну компетентність лабораторії підтверджено Свідоцтвом Запорізького науково-виробничого центра стандартизації, метрології та сертифікації.

Сучасне обладнання нової електротехнічної лабораторії «Параллели» дозволяє швидко та якісно перевірити стан усіх електромереж та приладів.

Перші тестові вимірювання відбулись на одній з АЗС в місті Запоріжжя.

«Результати, отримані в ході перевірки, підтвердили, що обладнання АЗС, на якій відбувалось дослідження, відповідає всім нормам та вимогам технічної документації, – розповідає Сергій Пилипчук, в.о. Директора технічного департамента. – Крім того, вже складено графік проведення електровимірювань на всіх АЗС компанії та створено подальший маршрут пересування нашої лабораторії по всім об’єктам «Параллели».

Довідка:

Компанія «Параллель» - мережа сучасних автозаправних комплексів під ТМ «Параллель». Паливо компанії «Параллель» сьогодні продається на 60 АЗК і АЗС в Дніпропетровській, Запорізькій областях, і підконтрольної Україні території Донецької і Луганської області. Компанія є одним з найбільших українських постачальників палива великим і дрібним оптом.

Статутний капітал ТОВ "Параллель-М ЛТД" контролює компанія Parallel Nafta Limited, дочірня компанія SCM.

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь