До дня захисту дітей «Параллель» додала яскравих барв в життя маленьких запоріжців


03 червня 2019

Напередодні міжнародного дня захисту дітей компанія «Параллель» нанесла графіті на бетонну конструкцію на дитячому майданчику в одному з популярних запорізьких парків.

Ідею проекту «Параллели» оформити дитячий майданчик яскравими сюжетами підтримали представники міської влади. Поява художників в парку викликала цікавість з боку відвідувачів – дорослі схвалили облаштування території, а діти з нетерпінням чекали завершення робіт.

«Це наш перший подібний проект в Запоріжжі. Ідея графіті народилась раптово, коли ми обирали місця для розміщення шпаківень в парку. Стан деяких конструкцій на дитячих майданчиках нас здивував. Тому з ініціативою створення графіті ми звернулись в міську раду, отримали дозвіл та приступили до роботи, – розповідає Світлана Бишова, генеральний директор компанії «Параллель». – Ми додали яскравих барв в життя маленьких запоріжців. І найкраща нагорода – це позитивні емоції дітей".

Довідка:

Компанія «Параллель» - мережа сучасних автозаправних комплексів під ТМ «Параллель». Паливо компанії «Параллель» сьогодні продається на 60 АЗК і АЗС в Дніпропетровській, Запорізькій областях, і підконтрольної Україні території Донецької і Луганської області. Компанія є одним з найбільших українських постачальників палива великим і дрібним оптом.

Статутний капітал ТОВ "Параллель-М ЛТД" контролює компанія Parallel Nafta Limited, яка входить до складу SCM.

  • Главная страница
  • Карта сайта
  • Обратная связь